1. Turnaj ČSSH jednotlivců 2017/2018

Na první turnaj jednotlivců sezóny 2017/2018 do Zábřeha přijelo 23 hráčů. Z toho 16 mužů a 7 žáků.

V mužské kategorii zvítězil domácí Josef Gába s 5,5 body. Za ním se umístil Radim Ondra ze T.J. Sokol Střelice. Ten získal shodně 5,5 bodu, ale vlivem horšího pomocného koeficientu se musel spokojit s druhým místem. Na třetím místě se umístil Karel Laštovica ze Vsetín Jokers, který uhrál 5 bodů.

V žákovské kategorii zvítězil Lukáš Kovář ze Vsetín Jokers s 5,5 body. Lukáš vyhrál i v absolutním pořadí v turnaji, kdy měl ze 3 nejlepších, kteří měli shodně 5,5 bodů nejlepší pomocný koeficient. Na druhém místě se umístil jeho týmový kolega Ondřej Orság s 4,5 body a na třetím místě je doplnil Kristián Jírava ze ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí s 4 body.

 

 

Absolutní pořadí turnaje :

#   jméno                 kat. klub                 body  bucholdc vítěství
1.  Lukáš KOVÁŘ           ž    Vsetín Jokers        5.5   28.0     5
2.  Josef GÁBA                 KSH Sever Zábřeh     5.5   26.5     5
3.  Radim ONDRA                T.J. Sokol Střelice  5.5   26.0     4
4.  Karel LAŠTOVICA            Vsetín Jokers        5     32.5     5
5.  David PELIKÁN              KSH Sever Zábřeh     5     24.5     5
6.  Jaroslav LAŠTOVICA         Vsetín Jokers        4.5   22.5     4
7.  Ondřej ORSÁG          ž    Vsetín Jokers        4.5   21.5     4
8.  Lukáš FOJT                 Vsetín Jokers        4     30.0     4
9.  Jiří DOHNAL                ZŠ Šafaříkova Valmez 4     26.0     4
10. Jírava KRISTIÁN       ž    ZŠ Šafaříkova Valmez 4     25.5     4
11. Lukáš MANINA               Vsetín Jokers        4     24.0     4
12. Adéla POŠTULKOVÁ      ž    T.J. Sokol Střelice  3.5   21.5     2
13. Martin PELIKÁN             KSH Sever Zábřeh     3     29.0     3
14. Ondřej KOVÁŘ          ž    ZŠ Šafaříkova Valmez 3     25.5     2
15. Martin DOHNAL              ZŠ Šafaříkova Valmez 3     24.5     2
16. Ščerba MICHAL         ž    Vsetín Jokers        3     23.5     3
17. Dominik HEJNÝ              KSH Sever Zábřeh     3     21.0     2
18. Jan POŠTULKA               T.J. Sokol Střelice  3     18.0     2
19. Patrik KVĚTOŇ         ž    ZŠ Šafaříkova Valmez 2.5   25.5     1
20. Miroslav JEŘÁBEK           KSH Sever Zábřeh     2.5   24.0     1
21. Martin POŠTULKA            T.J. Sokol Střelice  2.5   19.0     1
22. Jan ČERNÝ                  KSH Sever Zábřeh     2     26.5     2
23. Lubomír KVĚTOŇ             ZŠ Šafaříkova Valmez 1.5   28.0     0

Konečná tabulka GP :

#   jméno                      klub                 body  bucholdc vítěství
1.  Josef GÁBA                 KSH Sever Zábřeh     5.5   26.5     5
2.  Radim ONDRA                T.J. Sokol Střelice  5.5   26.0     4
3.  Karel LAŠTOVICA            Vsetín Jokers        5     32.5     5
4.  David PELIKÁN              KSH Sever Zábřeh     5     24.5     5
5.  Jaroslav LAŠTOVICA         Vsetín Jokers        4.5   22.5     4
6.  Lukáš FOJT                 Vsetín Jokers        4     30.0     4
7.  Jiří DOHNAL                ZŠ Šafaříkova Valmez 4     26.0     4
8.  Lukáš MANINA               Vsetín Jokers        4     24.0     4
9.  Martin PELIKÁN             KSH Sever Zábřeh     3     29.0     3
10. Martin DOHNAL              ZŠ Šafaříkova Valmez 3     24.5     2
11. Dominik HEJNÝ              KSH Sever Zábřeh     3     21.0     2
12. Jan POŠTULKA               T.J. Sokol Střelice  3     18.0     2
13. Miroslav JEŘÁBEK           KSH Sever Zábřeh     2.5   24.0     1
14. Martin POŠTULKA            T.J. Sokol Střelice  2.5   19.0     1
15. Jan ČERNÝ                  KSH Sever Zábřeh     2     26.5     2
16. Lubomír KVĚTOŇ             ZŠ Šafaříkova Valmez 1.5   28.0     0

Konečná tabulka ŽP :

#   jméno                      klub                 body  bucholdc vítěství
1.  Lukáš KOVÁŘ                Vsetín Jokers        5.5   28.0     5
2.  Ondřej ORSÁG               Vsetín Jokers        4.5   21.5     4
3.  Kristián JÍRAVA            ZŠ Šafaříkova Valmez 4     25.5     4
4.  Adéla POŠTULKOVÁ           T.J. Sokol Střelice  3.5   21.5     2
5.  Ondřej KOVÁŘ               ZŠ Šafaříkova Valmez 3     25.5     2
6.  Michal ŠČERBA              Vsetín Jokers        3     23.5     3
7.  Patrik KVĚTOŇ              ZŠ Šafaříkova Valmez 2.5   25.5     1

Křížová tabulka turnaje :

1.  Lukáš KOVÁŘ         5.5    4:P   20:V   19:V    5:V    8:V    6:V    3:R
2.  Josef GÁBA          5.5   15:V   22:V    4:P   10:V   13:V    3:R    8:V
3.  Radim ONDRA         5.5   19:V   23:R   13:V    9:V    4:V    2:R    1:R
4.  Karel LAŠTOVICA     5      1:V   16:V    2:V    8:V    3:P    5:P   11:V
5.  David PELIKÁN       5     22:P   15:V   23:V    1:P   10:V    4:V    9:V
6.  Jaroslav LAŠTOVICA  4.5   14:P    7:R   20:V   23:V   11:V    1:P   16:V
7.  Ondřej ORSÁG        4.5    8:P    6:R   10:P   20:V   23:V   12:V   13:V
8.  Lukáš FOJT          4      7:V   14:V    9:V    4:P    1:P   15:V    2:P
9.  Jiří DOHNAL         4     21:V   11:V    8:P    3:P   14:V   16:V    5:P
10. Kristián JÍRAVA     4     18:V   13:P    7:V    2:P    5:P   22:V   17:V
11. Lukáš MANINA        4     12:V    9:P   14:V   22:V    6:P   13:V    4:P
12. Adéla POŠTULKOVÁ    3.5   11:P    0:V   22:P   17:V   15:R    7:P   19:V
13. Martin PELIKÁN      3     17:V   10:V    3:P   16:V    2:P   11:P    7:P
14. Ondřej KOVÁŘ        3      6:V    8:P   11:P   18:V    9:P   17:P    0:V
15. Martin DOHNAL       3      2:P    5:P   21:V   19:V   12:R    8:P   18:R
16. Michal ŠČERBA       3     20:V    4:P   18:V   13:P   22:V    9:P    6:P
17. Dominik HEJNÝ       3     13:P   18:P    0:V   12:P   21:V   14:V   10:P
18. Jan POŠTULKA        3     10:P   17:V   16:P   14:P   19:R   23:V   15:R
19. Patrik KVĚTOŇ       2.5    3:P   21:V    1:P   15:P   18:R    0:V   12:P
20. Miroslav JEŘÁBEK    2.5   16:P    1:P    6:P    7:P    0:V   21:R   23:V
21. Martin POŠTULKA     2.5    9:P   19:P   15:P    0:V   17:P   20:R   22:V
22. Jan ČERNÝ           2      5:V    2:P   12:V   11:P   16:P   10:P   21:P
23. Lubomír KVĚTOŇ      1.5    0:V    3:R    5:P    6:P    7:P   18:P   20:P