2. turnaj ČSSH sezóny 2016/2017 - Prostějov

Dne 12.11.2016 se konal na Střední odborné škole podnikání a obchodu v Prostějově druhý turnaj sezóny 2016/2017. Turnaje se zúčastnilo 9 žáků, 3 ženy a 15 mužů.  

Jednalo se o historicky první turnaj ČSSH v Prostějově a na turnaji startovali 2 domácí hráči, kteří i přes svou nezkušenost dosáhli pěkných výsledků

V kategorii Mužů zvítězil David Pelikán (KSH Sever Zábřeh), na druhém místě Karel Laštovica (Vsetín Jokers) a trojici doplnil Martin Poštulka (TJ Sokol Střelice).

Vítězem žákovské kategorie se stal Lukáš Kovář (Vsetín Jokers), druhé místo obsadil Michal Ščerba (Vsetín Jokers) a třetí místo vybojoval Ondřej Orság (Vsetín Jokers).

Kategorii žen vyhrála Nataša Kalendová (BHC TJ Sokol Bohumín), druhé místě se umístila Šarlota Šínová (SPŠO Prostějov) a na třetím místě Adéla Poštulková (TJ Sokol Střelice).

Další turnaj sezóny se uskuteční v Zábřeze dne 10.12.2016.

 

Pořádí GP:

Pořadí Jméno klub body
1 David PELIKÁN KSH Sever Zábřeh 6.5
2 Karel LAŠTOVICA Vsetín Jokers 5
3 Martin POŠTULKA T.J. Sokol Střelice 4.5
4 Josef GÁBA KSH Sever Zábřeh 4.5
5 Lukáš FOJT Vsetín Jokers 4.5
6 Jiří DOHNAL BHS TJ Sokol Bohumín 4
7 Jan ČERNÝ KSH Sever Zábřeh 4
8 Radim ONDRA T.J. Sokol Střelice 4
9 Jan POŠTULKA T.J. Sokol Střelice 3.5
10 Martin POLÁK BHS TJ Sokol Bohumín 3.5
11 Martin PELIKÁN KSH Sever Zábřeh 3
12 Nataša KALENDOVÁ BHS TJ Sokol Bohumín 3
13 Jiří VOLOŠIN ZŠ Šafaříková Valmez 3
14 Jaroslav LAŠTOVICA Vsetín Jokers 2.5
15 Filip BAŠNÝ SOŠPO Prostějov 2.5
16 Lukáš MANINA Vsetín Jokers 2
17 Miroslav JEŘÁBEK KSH Sever Zábřeh 1.5
18 Šarlota ŠÍNOVÁ SOŠPO Prostějov 1.5

Pořádí ŽP:

Pořadí Přijmení Jméno body
1 KOVÁŘ Lukáš 6.5
2 ŠČERBA Michal 6
3 ORSÁG Ondřej 4.5
4 KVĚTOŇ Patrik 4.5
5 KUBÍČEK Michael 3.5
6 SLOVÁK Lukáš 3.5
7 KOVÁŘ Ondřej 3
8 JÍRAVA Kristián 2
9 ŽLEBEK Mikuláš 1.5
10 POŠTULKOVÁ Adéla 0

Křížová tabulka GP:

1 David PELIKÁN 06.V 2:R 16:V 3:V 6:V 11:V 9:V 7:V
2 Karel LAŠTOVICA 5 1:R 4:V 5:V 11:R 7:V 6:R 3:R
3 Martin POŠTULKA 04.V 15:V 5:R 1:P 4:V 9:R 14:V 2:R
4 Josef GÁBA 04.V 12:R 2:P 17:V 3:P 8:V 10:V 6:V
5 Lukáš FOJT 04.V 13:V 3:R 2:P 16:V 6:P 12:V 9:V
6 Jiří DOHNAL 4 14:V 9:V 11:R 1:P 5:V 2:R 4:P
7 Jan ČERNÝ 4 16:P 12:V 18:V 10:V 2:P 11:V 1:P
8 Radim ONDRA 4 10:P 15:V 14:V 9:P 4:P 17:V 11:V
9 Jan POŠTULKA 03.V 18:V 6:P 16:V 8:V 3:R 1:P 5:P
10 Martin POLÁK 03.V 8:V 11:P 12:V 7:P 14:R 4:P 15:V
11 Martin PELIKÁN 3 17:V 10:V 6:R 2:R 1:P 7:P 8:P
12 Nataša KALENDOVÁ 3 4:R 7:P 10:P 15:V 13:V 5:P 18:R
13 Jiří VOLOŠIN 3 5:P 14:P 15:R 17:R 12:P 18:V 16:V
14 Jaroslav LAŠTOVICA 02.V 6:P 13:V 8:P 18:V 10:R 3:P 17:P
15 Filip BAŠNÝ 02.V 3:P 8:P 13:R 12:P 17:V 16:V 10:P
16 Lukáš MANINA 2 7:V 1:P 9:P 5:P 18:V 15:P 13:P
17 Miroslav JEŘÁBEK 01.V 11:P 18:P 4:P 13:R 15:P 8:P 14:V
18 Šarlota ŠÍNOVÁ 01.V 9:P 17:V 7:P 14:P 16:P 13:P 12:R

Křížová tabulka ŽP:

KUBÍČEK Michael 6:W 4:D 2:L 10:W 5:L 9:W 8:L
KOVÁŘ Lukáš 7:W 5:W 1:W 4:W 8:W 3:D 9:W
SLOVÁK Lukáš 8:L 10:W 6:L 7:W 9:W 2:D 5:L
ORSÁG Ondřej 9:W 1:D 8:W 2:L 6:W 5:L 7:W
ŠČERBA Michal 10:W 2:L 7:W 6:W 1:W 4:W 3:W
KOVÁŘ Ondřej 1:L 9:W 3:W 5:L 4:L 7:D 10:D
JÍRAVA Kristián 2:L 8:D 5:L 3:L 10:W 6:D 4:L
KVĚTOŇ Patrik 3:W 7:D 4:L 9:W 2:L 10:W 1:W
POŠTULKOVÁ Adéla 4:L 6:L 10:L 8:L 3:L 1:L 2:L
ŽLEBEK Mikuláš 5:L 3:L 9:W 1:L 7:L 8:L 6:D

Pořadí klubů:

1 KSH SEVER ZÁBŘEH 15
2 VSETÍN JOKERS 12
  T.J. SOKOL STŘELICE 12
4 BHC TJ SOKOL BOHUMÍN 10
5 SOŠPO PROSTĚJOV 4
6 ZŠ ŠAFAŘÍKOVÁ VALMEZ 3