3. turnaj ČSSH sezóny 2016/2017 - Zábřeh

Sezóna 2016/2017 pokračovala 3. turnajem dne 10.12.2016 v na již tradičním místě v Zábřeze.

Na turnaj se sjelo celkově 16 mužů a 10 žáků.

V mužské kategorii zvítězil toho dne neporažený Radim Ondra (6,5 b, TJ Sokol Střelice), druhé místo vybojoval Karel Laštovica (5b, Vsetín Jokers) a na třetím místě se díky dobrému koeficientu umístil Jiří Dohnal z Bohumína, který měl stejně bodů jako Lukáš Manina (4,5b Vsetín Jokers) a Martin Pelikán (KSH Sever Zábřeh).

V žákovské kategorii se na prvním místě umístil také neporažený Lukáš Kovář (6,5b, Vsetín Jokers), na druhém místě Milan Ščerba (5,5b, Vsetín Jokers) a třetí místem uzavřel pořadí na bedně jejich kolega Ondřej Orság (4,5b, Vsetín Jokers).

Další turnaj by se měl konat také znovu v Zábřeze a to 14.1.2017. Podrobnější informace budou upřesněny na webu ČSSH.

 

Tabulka mužské kategorie:

pořadí jméno klub body
1 Radim ONDRA T.J.Sokol Střelice 6.5
2 Karel LAŠTOVICA Vsetín Jokers 5
3 Jiří DOHNAL BHC TJ Sokol Bohumín 4.5
4 Lukáš MANINA Vsetín Jokers 4.5
5 Martin PELIKÁN KSH Sever Zábřeh 4.5
6 David PELIKÁN KSH Sever Zábřeh 4
7 Lukáš FOJT Vsetín Jokers 4
8 Jan POŠTULKA T.J.Sokol Střelice 3.5
9 Nataša KALENDOVÁ BHC TJ Sokol Bohumín 3
10 Jan ČERNÝ KSH Sever Zábřeh 3
11 Martin DOHNAL BHC TJ Sokol Bohumín 3
12 Jaroslav LAŠTOVICA Vsetín Jokers 2.5
13 Jiří VOLOŠIN ZŠ Šafaříkova Valmez 2.5
14 Martin POŠTULKA T.J.Sokol Střelice 2.5
15 Martin POLÁK BHC TJ Sokol Bohumín 1.5
16 Martin MIKULENKA BHC TJ Sokol Bohumín 1.5

Tabulka žákovské kategorie:

pořadí jméno body
1 KOVÁŘ, Lukáš 6.5
2 ŠČERBA, Milan 5.5
3 ORSÁG, Ondra 4.5
4 ŠČERBA, Michal 4
5 KUBÍČEK, Michal 4
6 JIRAVA, Kristián 3
7 PÍREK, Tomáš 3
8 KVĚTOŇ, Patrik 3
9 ŽLEBEK, Mikuláš 1.5
10 POŠTULKOVÁ, Adéla 0

Křížová tabulka mužské kategorie:

1 Radim ONDRA 15:V 13:V 12:R 4:V 8:V 3:V 6:V
2 Karel LAŠTOVICA 6:P 3:R 13:R 14:V 9:V 12:V 4:V
3 Jiří DOHNAL 12:P 2:R 16:V 13:V 5:V 1:P 10:V
4 Lukáš MANINA 14:R 16:V 9:V 1:P 12:V 8:V 2:P
5 Martin PELIKÁN 13:P 15:V 7:R 10:V 3:P 14:V 8:V
6 David PELIKÁN 2:V 12:P 8:P 11:V 10:V 7:V 1:P
7 Lukáš FOJT 16:R 14:R 5:R 9:R 13:V 6:P 12:V
8 Jan POŠTULKA 11:V 9:R 6:V 12:V 1:P 4:P 5:P
9 Nataša KALENDOVÁ 10:V 8:R 4:P 7:R 2:P 11:R 15:R
10 Jan ČERNÝ 9:P 11:V 14:V 5:P 6:P 16:V 3:P
11 Martin DOHNAL 8:P 10:P 15:V 6:P 16:V 9:R 13:R
12 Jaroslav LAŠTOVICA 3:V 6:V 1:R 8:P 4:P 2:P 7:P
13 Jiří VOLOŠIN 5:V 1:P 2:R 3:P 7:P 15:R 11:R
14 Martin POŠTULKA 4:R 7:R 10:P 2:P 15:V 5:P 16:R
15 Martin POLÁK 1:P 5:P 11:P 16:R 14:P 13:R 9:R
16 Martin MIKULENKA 7:R 4:P 3:P 15:R 11:P 10:P 14:R

Křížová tabulka žákovské kategorie:

1. KUBÍČEK, Michal 6:W 4:W 8:W 2:L 9:L 3:L 10:W
2. KOVÁŘ, Lukáš 7:W 5:W 3:W 1:W 8:D 9:W 4:W
3. ŠČERBA, Michal 8:L 10:W 2:L 5:W 6:W 1:W 7:L
4. JIRAVA, Kristián 9:W 1:L 5:W 7:L 10:W 8:L 2:L
5. KVĚTOŇ, Patrik 10:W 2:L 4:L 3:L 7:D 6:D 9:W
6. ŽLEBEK, Mikuláš 1:L 9:L 7:L 10:W 3:L 5:D 8:L
7. ORSÁG, Ondra 2:L 8:L 6:W 4:W 5:D 10:W 3:W
8. ŠČERBA, Milan 3:W 7:W 1:L 9:W 2:D 4:W 6:W
9. PÍREK, Tomáš 4:L 6:W 10:W 8:L 1:W 2:L 5:L
10. POŠTULKOVÁ, Adéla 5:L 3:L 9:L 6:L 4:L 7:L 1:L