4. turnaj ČSSH jednotlivců 2018/2019

Předposlední turnaj jednotlivců sezóny 2018/2019 se konal v ZŠ Šafaříková ve Valašském Meziříčí dne 9.2.2019. Na turnaj se sjelo 33 hráčů a hráček.

V kategorii Grand Prix zvítězil David Pelikán z KSH Sever Zábřeh který pouze jednou prohrál a získal 6 bodů. Na druhém místě se umístil Radim Ondra z TJ Sokol Střelice s 5 body. Na třetí místo se v posledním kole vyšvihl Lukáš Fojt ze Vsetín Jokers, kterému stříbro uniklo jen vlivem horšího pomocného koeficientu.

V Žákovské kategorii vyhrál s náskokem 1,5 bodu další vsetínský hráč Ondřej Orság. Ondra se celý turnaj držel na vrcholu absolutního pořadí a na konci turnaje se umístil na druhém místě v absolutním pořadí s 5,5 body. O zbývajících medailích rozhodla znovu pomocná kritéria, kdy dokonce 3 hráči měli shodně 4 body. Nakonec druhé místo získal další zástupce vsetína Michal Ščerba. Na třetím místě se nakonec umístila Adéla Poštulková, pro níž je to druhá medaile v řadě.

Poslední turnaj, který rozhodne o konečném složení 8 hráčů postupujících do finále, se bude konat znovu na stejném místě ve Valašském Meziříčí a to 16. března 2018.

 

Absolutní pořadí turnaje :

#   jméno              kat. klub                    Body buch. vít.
1.  David PELIKÁN           KSH Sever Zábřeh         6    32.5  6
2.  Ondřej ORSÁG          ž Vsetín Jokers            5.5  26.5  5
3.  Radim ONDRA             TJ Sokol Střelice        5    32.0  4
4.  Lukáš FOJT              Vsetín Jokers            5    29.0  4
5.  Petr FICHNA             Frýdlant nad Ostravicí   5    24.5  4
6.  Martin PELIKÁN          KSH Sever Zábřeh         4.5  31.0  3
7.  Karel LAŠTOVICA         Vsetín Jokers            4.5  26.0  4
8.  Josef KRAHULEC          Brumov                   4.5  25.5  4
9.  Jan POŠTULKA            TJ Sokol Střelice        4    29.0  4
10. Josef GÁBA              KSH Sever Zábřeh         4    29.0  4
11. Petr SVOBODA            Brumov                   4    28.0  3
12. Michal ŠČERBA         ž Vsetín Jokers            4    27.0  4
13. Milan ŘEMESLNÍČEK       Brumov                   4    26.0  3
14. Adéla POŠTULKOVÁ      ž TJ Sokol Střelice        4    23.0  2
15. Kristián JÍRAVA       ž ZŠ Šafaříkova Valmez     4    22.5  3
16. Stanislav ŠPALEK                                 4    21.0  3
17. Lukáš MANINA            Vsetín Jokers            3.5  27.5  3
18. Tomáš PÍREK           ž Vsetín Jokers            3.5  27.0  3
19. Kamil STANÍK                                     3.5  23.0  3
20. Pavel BIEDRAWA                                   3.5  22.5  3
21. Tomáš SALAVA             Frýdlant nad Ostravicí  3    25.5  3
22. Jan SPURNÝ                                       3    23.0  2
23. Jan ČERNÝ               KSH Sever Zábřeh         3    21.5  2
24. František KRAHULEC    ž Brumov                   3    21.0  2
25. Martin POŠTULKA         TJ Sokol Střelice        3    17.0  2
26. Karolína KAMASOVÁ     ž ZŠ Šafaříkova Valmez     3    17.0  2
27. Jiří VOLOŠIN            ZŠ Šafaříkova Valmez     2.5  27.0  2
28. Petr DĚTSKÝ           ž Frýdlant nad Ostravicí   2.5  21.5  0
29. Jaroslav LAŠTOVICA      Vsetín Jokers            2.5  21.0  2
30. Jan MALÍK               KSH Sever Zábřeh         2.5  20.0  1
31. Kryštof ČEP           ž ZŠ Šafaříkova Valmez     2    23.0  1
32. Martin JULÍNEK        ž Vsetín Jokers            2    22.5  1
33. Matěj WITTICH         ž Vsetín Jokers            1    24.5  0

Křížová tabulka turnaje:


1.  David PELIKÁN      6     5:V  11:V   3:P  12:V   4:V   2:V  10:V
2.  Ondřej ORSÁG       5.5  31:V  33:V   7:V   9:V   6:V   1:P   3:R
3.  Radim ONDRA        5    29:V   8:V   1:V   6:P   9:V   4:R   2:R
4.  Lukáš FOJT         5    21:V  13:V   6:R  27:V   1:P   3:R  11:V
5.  Petr FICHNA        5     1:P  31:V  33:V  11:R  10:V  17:V   6:R
6.  Martin PELIKÁN     4.5  30:V  15:V   4:R   3:V   2:P  11:R   5:R
7.  Karel LAŠTOVICA    4.5  27:R  28:V   2:P   8:V  18:P  12:V   9:V
8.  Josef KRAHULEC     4.5  24:V   3:P  19:R   7:P  20:V  27:V  18:V
9.  Jan POŠTULKA       4    26:V  12:V  10:V   2:P   3:P  18:V   7:P
10. Josef GÁBA         4    18:V  17:V   9:P  13:V   5:P  21:V   1:P
11. Petr SVOBODA       4    20:V   1:P  32:V   5:R  27:V   6:R   4:P
12. Michal ŠČERBA      4    16:V   9:P  22:V   1:P  24:V   7:P  17:V
13. Milan ŘEMESLNÍČEK  4    19:V   4:P  16:V  10:P  14:R  15:R  22:V
14. Adéla POŠTULKOVÁ   4    17:P  18:P   0:V  22:V  13:R  23:R  21:V
15. Kristián JÍRAVA    4    32:V   6:P  20:R  29:V  17:P  13:R  24:V
16. Stanislav ŠPALEK   4    12:P   0:V  13:P  32:V  21:P  31:V  23:V
17. Lukáš MANINA       3.5  14:V  10:P  18:R  19:V  15:V   5:P  12:P
18. Tomáš PÍREK        3.5  10:P  14:V  17:R  23:V   7:V   9:P   8:P
19. Kamil STANÍK       3.5  13:P  21:V   8:R  17:P  23:P  29:V  30:V
20. Pavel BIEDRAWA     3.5  11:P  30:V  15:R  21:P   8:P  28:V  27:V
21. Tomáš SALAVA       3     4:P  19:P  26:V  20:V  16:V  10:P  14:P
22. Jan SPURNÝ         3    25:V  27:P  12:P  14:P   0:V  26:V  13:P
23. Jan ČERNÝ          3    28:R  25:V  27:P  18:P  19:V  14:R  16:P
24. František KRAHULEC 3     8:P  29:R  30:R  33:V  12:P  25:V  15:P
25. Martin POŠTULKA    3    22:P  23:P  31:R  30:R  29:V  24:P  32:V
26. Karolína KAMASOVÁ  3     9:P  32:P  21:P   0:V  33:V  22:P  31:V
27. Jiří VOLOŠIN       2.5   7:R  22:V  23:V   4:P  11:P   8:P  20:P
28. Petr DĚTSKÝ        2.5  23:R   7:P  29:P  31:R  30:R  20:P   0:V
29. Jaroslav LAŠTOVICA 2.5   3:P  24:R  28:V  15:P  25:P  19:P  33:V
30. Jan MALÍK          2.5   6:P  20:P  24:R  25:R  28:R  33:V  19:P
31. Kryštof ČEP        2     2:P   5:P  25:R  28:R  32:V  16:P  26:P
32. Martin JULÍNEK     2    15:P  26:V  11:P  16:P  31:P   0:V  25:P
33. Matěj WITTICH      1     0:V  2:P    5:P  24:P  26:P  30:P  29:P

Pořadí GP :

#   jméno              klub                 body  buch. Win BodyGP
1.  David PELIKÁN      KSH Sever Zábřeh       6    32.5  6  50
2.  Radim ONDRA        TJ Sokol Střelice      5    32.0  4  48,10
3.  Lukáš FOJT         Vsetín Jokers          5    29.0  4  46,19
4.  Petr FICHNA        Frýdlant nad Ostravicí 5    24.5  4  44,29
5.  Martin PELIKÁN     KSH Sever Zábřeh       4.5  31.0  3  42,38
6.  Karel LAŠTOVICA    Vsetín Jokers          4.5  26.0  4  40,48
7.  Josef KRAHULEC     Brumov                 4.5  25.5  4  38,57
8.  Jan POŠTULKA       TJ Sokol Střelice      4    29.0  4  36,67
9.  Josef GÁBA         KSH Sever Zábřeh       4    29.0  4  34,76
10. Petr SVOBODA       Brumov                 4    28.0  3  32,86
11. Milan ŘEMESLNÍČEK  Brumov                 4    26.0  3  30,95
12. Stanislav ŠPALEK                          4    21.0  3  29,05
13. Lukáš MANINA       Vsetín Jokers          3.5  27.5  3  27,14
14. Kamil STANÍK                              3.5  23.0  3  25,24
15. Pavel BIEDRAWA                            3.5  22.5  3  23,33
16. Tomáš SALAVA       Frýdlant nad Ostravicí 3    25.5  3  21,43
17. Jan SPURNÝ                                3    23.0  2  19,52
18. Jan ČERNÝ          KSH Sever Zábřeh       3    21.5  2  17,62
19. Martin POŠTULKA    TJ Sokol Střelice      3    17.0  2  15,71
20. Jiří VOLOŠIN       ZŠ Šafaříkova Valmez   2.5  27.0  2  13,81
21. Jaroslav LAŠTOVICA Vsetín Jokers          2.5  21.0  2  11,90
22. Jan MALÍK          KSH Sever Zábřeh       2.5  20.0  1  10

Pořadí ŽP :

#   jméno              klub                   body  buch. Win BodyŽP
1.  Ondřej ORSÁG       Vsetín Jokers          5.5   26.5  5  50
2.  Michal ŠČERBA      Vsetín Jokers          4     27.0  4  46,00
3.  Adéla POŠTULKOVÁ   TJ Sokol Střelice      4     23.0  2  42,00
4.  Kristián JÍRAVA    ZŠ Šafaříkova Valmez   4     22.5  3  38,00
5.  Tomáš PÍREK        Vsetín Jokers          3.5   27.0  3  34,00
6.  František KRAHULEC Brumov                 3     21.0  2  30,00
7.  Karolína KAMASOVÁ  ZŠ Šafaříkova Valmez   3     17.0  2  26,00
8.  Petr DĚTSKÝ        Frýdlant nad Ostravicí 2.5   21.5  0  22,00
9.  Kryštof ČEP        ZŠ Šafaříkova Valmez   2     23.0  1  18,00
10. Martin JULÍNEK     Vsetín Jokers          2     22.5  1  14,00
11. Matěj WITTICH      Vsetín Jokers          1     24.5  0  10,00