5. Turnaj ČSSH 2016/2017 - Prostějov

Předposlední turnaj základní části sezóny 2016/2017 se konal 11.2.2017 v prostorech Střední odborné školy podnikání a obchodu v Prostějově.

Na turnaj přijelo 18 hráčů a proto se hrálo Grand Prix a Žákovský pohár sloučeně.

Medailové pozice Grand Prix si rozdělili Karel Laštovica, Jiří Dohnal a David Pelikán, které od sebe dělil pouze koeficient, protože všichni měli totožný počet 5,5 bodu. Napomohlo tomu jistě i to, že většina vzájemných zápasů těchto hráčů skončila remízami.

V žákovské kategorii se na prvním místě umístil Michal Ščerba s 4 body. O půl bodu méně uhrál druhý v pořadí Lukáš Kovář a vsetínskou trojici uzavřel Ondřej orság, který měl body 3.

Konečné pořadí turnaje :

#   jméno              klub                  body    bucholds   vítězství
1.  Karel LAŠTOVICA    Vsetín Jokers         5.5     31.5       4
2.  Jiří DOHNAL        BHC TJ SOKOL BOHUMÍN  5.5     30.0       4
3.  David PELIKÁN      KSH Sever Zábřeh      5.5     29.5       5
4.  Radim ONDRA        T.J. Sokol Střelice   4.5     26.0       4
5.  Martin PELIKÁN     KSH Sever Zábřeh      4       31.0       3
6.  Josef GÁBA         KSH Sever Zábřeh      4       30.5       3
7.  Jan POŠTULKA       T.J. Sokol Střelice   4       23.5       4
8.  Michal ŠČERBA      Vsetín Jokers         4       23.5       4
9.  Lukáš FOJT         Vsetín Jokers         4       19.5       4
10. Lukáš KOVÁŘ        Vsetín Jokers         3.5     21.5       3
11. Jaroslav LAŠTOVICA Vsetín Jokers         3.5     19.5       3
12. Martin POŠTULKA    T.J. Sokol Střelice   3.5     17.0       3
13. Lukáš MANINA       Vsetín Jokers         3       24.5       3
14. Ondra ORSÁG        Vsetín Jokers         3       24.0       2
15. Martin MIKULENKA   BHC TJ SOKOL BOHUMÍN  2       24.5       2
16. Jan ČERNÝ          KSH Sever Zábřeh      2       20.5       1
17. Adéla POŠTULKOVÁ   T.J. Sokol Střelice   1       21.5       0
18. Šarlota ŠÍNOVÁ     SOŠPO Prostějov       0.5     23.0       0

Křížová tabulka turnaje :

1. Karel LAŠTOVICA     5.5   3:V  6:R  9:V  5:R  4:V  2:R  7:V
2. Jiří DOHNAL         5.5  11:V 12:V  5:R  4:V  3:R  1:R 10:V
3. David PELIKÁN       5.5   1:P  8:V 11:V 13:V  2:R  5:V  6:V
4. Radim ONDRA         4.5  14:V 10:V  6:R  2:P  1:P 18:V  5:V
5. Martin PELIKÁN      4    15:V  7:V  2:R  1:R  6:V  3:P  4:P
6. Josef GÁBA          4    13:V  1:R  4:R  7:V  5:P  8:V  3:P
7. Jan POŠTULKA        4    17:V  5:P  8:V  6:P 15:V 14:V  1:P
8. Michal ŠČERBA       4    16:V  3:P  7:P  9:V 13:V  6:P 17:V
9. Lukáš FOJT          4    10:P 15:V  1:P  8:P 17:V 13:V 18:V
10. Lukáš KOVÁŘ        3.5   9:V  4:P 14:R 15:P 18:V 16:V  2:P
11. Jaroslav LAŠTOVICA 3.5   2:P 17:V  3:P 18:V 14:P 15:V 16:R
12. Martin POŠTULKA    3.5  18:V  2:P 13:P 14:P 16:V 17:R 15:V
13. Lukáš MANINA       3     6:P 18:V 12:V  3:P  8:P  9:P 14:V
14. Ondra ORSÁG        3     4:P 16:R 10:R 12:V 11:V  7:P 13:P
15. Martin MIKULENKA   2     5:P  9:P 16:V 10:V  7:P 11:P 12:P
16. Jan ČERNÝ          2     8:P 14:R 15:P 17:V 12:P 10:P 11:R
17. Adéla POŠTULKOVÁ   1     7:P 11:P 18:R 16:P  9:P 12:R  8:P
18. Šarlota ŠÍNOVÁ     0.5  12:P 13:P 17:R 11:P 10:P  4:P  9:P

Křížová tabulka turnaje :

1. VSETÍN JOKERS         13.5
   KSH SEVER ZÁBŘEH      13.5
3. T.J. SOKOL STŘELICE   12
4. BHC TJ SOKOL BOHUMÍN   7.5
5. SOŠPO PROSTĚJOV        0.5