Junior Trophy v Uničově

Budova Sokola Uničov - místo kde se hrál turnajŽákovský pohár družstev měl ještě finálové pokračování v podobě trojutkání mezi vítězem základní části KSH Sever Zábřeh, druhou Šafařkou Val. Meziříčí a třetím SH Uničov Střelice. Finále se hrálo opět pod názvem Junior Trophy. Poprve se tak hrál šprtec v Uničově - Střelicích a podle předběžných informací tam získal podporu jedné místní organizace, která projevila o podporu šprtce zájem.
Soutěž se hrála novým systémem tříčlenných družstev ovšem na 4 směny.

Do Uničova přijeli přece jen oslabené družstvo Šafařky, ve které chyběli opory ze základní části a to se také projevilo na konečném výsledku. I přesto však kluci ze Šafařky bojovali a utkání končila velmi těsně. Nejprve Šafařka podlehla Uničovu 3:7, po té však se Zábřehe,m nezískala žádný bod za vítězné utkání a tak obsadila konečné 3. místo.
Boj o vítězství se tak uskutečnil v souboji mezi domácím Uničovem a Zábřehem. Zábřeh se v prvních třech směnách vybojoval mírný bodový náskok, ale v poslední rozhodující 4. směně však domácí vyrovnali na konečných 5:5. Při rovnosti bodů rozhodoval vzájemný zápas a došlo tak na brankové skóre posledního utkání, ve kterém byli přece jen lepší domácí hráči SH Uničov Střelice a získali tak prvenství v Junior Trophy 2011.