Konečné pořadí 2016/2017

O 16 nejlepších hráčích postupujících do letošního Finále ČSSH bylo rozhodnuto. Finále se uskuteční ve střelické Sokolovně dne 29.4.2017 a podrobnější informace se uveřejní brzy.

Pokud někdo z postupujících zjistí, že se Finále nemůže zúčastnit tak je nutné to dát vědět co nejdříve dopředu telefonicky nebou emailem, aby bylo možné zajistit náhradníka. (info@sprtec.net 602 502 933)

Podrobné pořadí i s body je v PDF pod článkem

Konečné pořadí GP :

#  jméno                 Kat   klub                 body   turnajů
1.  Dohnal Jiří             j      BHC TJ Sokol Bohumín   194,06  6
2.  Pelikán David           j      KSH Sever Zábřeh       188,10  6
3.  Laštovica Karel         m      Vsetín Jokers          180,69  5
4.  Ondra Radim             m      TJ Sokol Střelice      174,30  6
5.  Gába Josef              m      KSH Sever Zábřeh       156,13  4
6.  Pelikán Martin          m      KSH Sever Zábřeh       155,12  6
7.  Fojt Lukáš              m      Vsetín Jokers          146,02  6
8.  Manina Lukáš            j      Vsetín Jokers          138,85  5
-------------------------------------------------------------------------

9.  Poštulka Martin      m     TJ Sokol Střelice    121,89  6
10. Poštulka Jan         j     TJ Sokol Střelice    118,34  6
11. Černý Jan            m     KSH Sever Zábřeh     111,88  6
12. Laštovica Jaroslav   m     Vsetín Jokers        104,03  5
13. Polánský Tomáš       m     Vsetín Jokers         79,04  2
14. Mikulenka Martin     j     BHC TJ Sokol Bohumín  69,01  4
15. Polák Martin         m     BHC TJ Sokol Bohumín  68,63  3
16. Kalendová Nataša     l     BHC TJ Sokol Bohumín  52,79  2
17. Vološín Jiří         m     ZŠ Šafaříkova ValMez  49,76  3
18. Dohnal Martin        m     BHC TJ Sokol Bohumín  40,00  2
19. Jeřábek Miroslav     m     KSH Sever Zábřeh      35,21  3
20. Jeřábek Marek        j     KSH Sever Zábřeh      23,33  1
21. Šínová Šarlota       l     SOŠPO Proštějov       20,00  2
22. Bašný Filip          j     SOŠPO Proštějov       17,06  1
23. Jeřábek Václav       m                           15,71  1

Konečné pořadí ŽP :

#   jméno                kat   klub                 body   turnajů
1.  Kovář Lukáš             ž     Vsetín Jokers           200     5
2.  Ščerba Michal           ž     Vsetín Jokers           173,56  6
3.  Orság Ondřej            ž     Vsetín Jokers           168,22  6
4.  Květoň Patrik           ž     ZŠ Šafaříkova ValMez     97,56  3
5.  Ščerba Milan            ž     Vsetín Jokers            95,56  2
6.  Jírava Kristián         ž     ZŠ Šafaříkova ValMez     80,67  3
7.  Poštulková Adéla        ž     TJ Sokol Střelice        68     6
8.  Kubíček Michal          ž     ZŠ Šafaříkova ValMez     64,44  2
----------------------------------------------------------------------------

9.  Slovák Lukáš         ž     ZŠ Šafaříkova ValMez  57,78  2
10. Žlebek Mikuláš       ž     ZŠ Šafaříkova ValMez  42,88  3
11. Kamas Tadeáš         ž     ZŠ Šafaříkova ValMez  26     1
12. Kovář Ondřej         ž     ZŠ Šafaříkova ValMez  23,33  1
13. Pírek Tomáš          ž     Vsetín Jokers         23,33  1
14. Kamasová Karolína    ž     ZŠ Šafaříkova ValMez  22     1
15. Orság Jaroslav       ž     Vsetín Jokers         20     1
16. Wittich Matěj        ž     Vsetín Jokers         10     1
17. Pavlík Michael       ž     KSH Sever Zábřeh      10     1

Tabulka družstev GP :

1. KSH Sever Zábřeh      79,5
2. Vsetín Jokers         76,5
3. TJ Sokol Střelice     67,5
4. BHC TJ Sokol Bohumín  58,5
5. ZŠ Šafaříkova Valmez   7
6. SOŠPO Prostějov        4,5

Soubor ke stažení: