Konečné pořadí základní části sezóny 2017/2018

O 16 nejlepších hráčích postupujících do letošního Finále ČSSH bylo rozhodnuto. Finále se uskuteční ve střelické Sokolovně dne 26.5.2017.

Pokud někdo z postupujících zjistí, že se Finále nemůže zúčastnit tak je nutné to dát vědět co nejdříve dopředu telefonicky nebou emailem, aby bylo možné zajistit náhradníka. (info@sprtec.net,  602 502 933)

Podrobné pořadí i s body je v PDF příloze pod článkem

 

Změny účastníků:

  • Jiří Dohnal (Valašské Meziříčí) se finále nezůčastní a nahradí ho 1. náhradník Jan Poštulka (TJ Sokol Střelice)
  • Ondřej Orság (Vsetín Jokers) se finále nezůčastní a nahradí ho Adéla Poštulková (TJ Sokol Střelice)
  • Adam Kuráň, David Mazáč, a náhradník Ondřej Kovář (všichni ZŠ Šafaříkova ValMez) se finále nezůčastní a nahradí je další v pořadí Michal Kubíček a Tadeáš Kamas (oba ZŠ Šafaříkova ValMez)

 

Konečná tabulka GP :

#   jméno               kat.  klub              body          turnajů
1.  Karel Laštovica     m     Vsetín Jokers          144,67   4
2.  Radim Ondra         m     TJ Sokol Střelice      137,88   4
3.  David Pelikán       m     KSH Sever Zábřeh       137,32   4
4.  Josef Gába          m     KSH Sever Zábřeh       133,38   3

5.  Jiří Dohnal         j     ZŠ Šafaříkova Valmez   122,57   3
6.  Martin Pelikán      m     KSH Sever Zábřeh       110,74   3
7.  Lukáš Fojt          m     Vsetín Jokers          102,49   4
8.  Lukáš Manina        j     Vsetín Jokers           92,06   3
9.  Jan Poštulka        j     TJ Sokol Střelice       84,55   4

10. Jaroslav Laštovica  m     Vsetín Jokers           83,90   4
11. Martin Poštulka     m     TJ Sokol Střelice       63,33   4
12. Dominik Hejný       m     KSH Sever Zábřeh        61,62   3
13. Jan Černý           m     KSH Sever Zábřeh        58,88   4
14. Martin Dohnal       m     ZŠ Šafaříkova Valmez    54,18   2
15. Jiří Vološín        m     ZŠ Šafaříkova Valmez    51,95   2
16. Miroslav Jeřábek    m     KSH Sever Zábřeh        47,35   4
17. Luděk Kolařík       m     Frenštát pod Radhoštěm  42,73   1
18. Marek Jeřábek       j     KSH Sever Zábřeh        41,43   1
19. Josef Krahulec      m     Brumov                  40,91   1
20. Petr Svoboda        m     Brumov                  37,27   1
21. Milan Řemeslníček   m     Brumov                  33,64   1
22. Petr Fichna         m     Frýdlant nad Ostravicí  26,36   1
23. Tomáš Pavelka       m     Valašské Meziříčí       20,91   1
24. Tomáš Salava        m     Frýdlant nad Ostravicí  11,82   1
25. Richard Karásek     j     Frýdlant nad Ostravicí  10,00   1
26. Lubomír Květoň      m     ZŠ Šafaříkova Valmez    10,00   1

Konečná tabulka ŽP :

#   jméno               kat.  klub                    body    turnajů
1.  Kovář Lukáš         ž     Vsetín Jokers           150,00  3
2.  
Ščerba Michal       ž     Vsetín Jokers           120,86  4
3.  Jírava Kristián     ž     ZŠ Šafaříkova ValMez    118,67  4
4.  Orság Ondřej        ž     Vsetín Jokers           118,57  3
5.  Kuráň Adam          ž     ZŠ Šafaříkova ValMez     97,33  3
 6.  Květoň Patrik       ž     ZŠ Šafaříkova ValMez     85,62  3 
7.  Mazáč David         ž     ZŠ Šafaříkova ValMez     81,43  3
8.  Pírek Tomáš         ž     Vsetín Jokers            67,34  2
9.  Kovář Ondřej        ž     ZŠ Šafaříkova ValMez     67,33  3
10. Poštulková Adéla    ž     TJ Sokol Střelice        65,71  4
11. Kubíček Michal      ž     ZŠ Šafaříkova ValMez     62,00  2
12. Kamas Tadeáš        ž     ZŠ Šafaříkova ValMez     56,00  2

13. Dohnal Filip        ž     ZŠ Šafaříkova ValMez     56,00  2
14. Kamasová Karolína   ž     ZŠ Šafaříkova ValMez     44,67  2
15. Jelínek Ondřej      ž     ZŠ Šafaříkova ValMez     28,66  2
16. František Krahulec  ž     Vsetín Jokers            23,33  1
17. Květák Vojtěch      ž     ZŠ Šafaříkova ValMez     10,00  1
18. Kryštof Karásek     ž     Frýdlant nad Ostravicí   10,00  1

Soubor ke stažení: