Průběžné pořadí po 4. turnaji 2016/2017

Po 4. turnaji této sezóny kralují Grand Prix junioři Jiří Dohnal a David Pelikán, kteří si před dospělými soupeři udělali již slušný náskok a bojují spolu v těsném souboji o první místo.

V žákovském poháru se také odehrává těsný boj mezi Michalem Ščerbou, Lukášem Kovářem a Ondřejem Orságem. Ti mají od zbytku hráčů náskok, ale nutno říct že spousta hráčů má odehrán menší počet turnajů a pořadí se může do konce sezóny ještě hodně zamíchat.

Podrobné výsledky v příloze.

Průběžné pořadí GP

# Příjmení Jméno      Kat  Klub                 Body    Turnaje

1  Dohnal Jiří        j    BHS TJ Sokol Bohumín 182,91  4
2  Pelikán David      j    KSH Sever Zábřeh     180,48  4
3  Fojt Lukáš         m    Vsetín Jokers        145,82  4
4  Ondra Radim        m    TJ Sokol Střelice    143,06  4
5  Manina Lukáš       j    Vsetín Jokers        134,33  4
6  Laštovica Karel    m    Vsetín Jokers        130,69  3
7  Pelikán Martin     m    KSH Sever Zábřeh     129,61  4
8  Gába Josef         m    KSH Sever Zábřeh     121,51  3

9  Černý Jan          m    KSH Sever Zábřeh     111,88  4
10 Poštulka Jan       j    TJ Sokol Střelice    96,8    4
11 Poštulka Martin    m    TJ Sokol Střelice    95,18   4
12 Laštovica Jaroslav m    Vsetín Jokers        52,94   3
13 Kalendová Nataša   l    BHS TJ Sokol Bohumín 52,79   2
14 Polánský Tomáš     m    Vsetín Jokers        43,33   1
15 Polák Martin       m    BHS TJ Sokol Bohumín 41,49   2
16 Dohnal Martin      m    BHS TJ Sokol Bohumín 40      2
17 Vološín Jiří       m    ZŠ Šafaříkova ValMez 39,76   2
18 Mikulenka Martin   j    BHS TJ Sokol Bohumín 28,57   2
19 Jeřábek Marek      j    KSH Sever Zábřeh     23,33   1
20 Jeřábek Miroslav   m    KSH Sever Zábřeh     22,35   2
21 Bašný Filip        j    SOŠPO Proštějov      17,06   1
22 Jeřábek Václav     m    0                    15,71   1
23 Šínová Šarlota     l    SOŠPO Proštějov      10      1

Průběžné pořadí ŽP

# Příjmení Jméno      Kat  Klub                 Body    Turnaje

1 Ščerba Michal       ž    Vsetín Jokers        152,23  4
2 Kovář Lukáš         ž    Vsetín Jokers        150     3
3 Orság Ondřej        ž    Vsetín Jokers        142,22  4
4 Ščerba Milan        ž    Vsetín Jokers        95,56   2
5 Kubíček Michael     ž    ZŠ Šafaříkova ValMez 64,44   2
6 Poštulková Adéla    ž    TJ Sokol Střelice    60      4
7 Květoň Patrik       ž    ZŠ Šafaříkova ValMez 55,56   2
8 Jírava Kristián     ž    ZŠ Šafaříkova ValMez 46,67   2

9 Žlebek Mikuláš      ž    ZŠ Šafaříkova ValMez 28,88   2
10 Slovák Lukáš       ž    ZŠ Šafaříkova ValMez 27,78   1
11 Pírek Tomáš        ž    Vsetín Jokers        23,33   1
12 Kovář Ondřej       ž    ZŠ Šafaříkova ValMez 23,33   1
13 Orság Jaroslav     ž    Vsetín Jokers        20      1
14 Wittich Matěj      ž    Vsetín Jokers        10      1