ELO listina

Aktuální žebříček hráčů stolního hokeje, kteří hrají soutěže Českého svazu. 

Poslední aktualizace 19.10.2018

1 David PELIKÁN 2082 KSH Sever Zábřeh m
2 Jiří DOHNAL 2074 Valašské Meziříčí j
3 Josef GÁBA 2052 KSH Sever Zábřeh m
4 Radim ONDRA 2038 TJ Sokol Střelice m
5 Martin PELIKÁN 2029 KSH Sever Zábřeh m
6 Karel LAŠTOVICA 2014 Vsetín Jokers m
7 Tomáš POLANSKÝ 1851 Vsetín Jokers m
8 Michal ŠČERBA 1850 Vsetín Jokers ž
9 Lukáš FOJT 1822 Vsetín Jokers m
10 Tomáš PAVELKA 1819 Valašské Meziříčí m
11 Lukáš KOVÁŘ 1805 Vsetín Jokers ž
12 Jan POŠTULKA 1787 TJ Sokol Střelice m
13 Ondřej ORSÁG 1758 Vsetín Jokers ž
14 Lukáš MANINA 1743 Vsetín Jokers m
15 Dominik HEJNÝ 1735 KSH Sever Zábřeh m
16 Petr SVOBODA 1705 Brumov m
17 Adam KURÁŇ 1696 ZŠ Šafařka Valmez ž
18 Kristián JÍRAVA 1684 ZŠ Šafařka Valmez ž
19 Marek JEŘÁBEK 1680 KSH Sever Zábřeh m
20 Josef KRAHULEC 1664 Brumov m
21 Lubomír KVĚTOŇ 1663 ZŠ Šafařka Valmez m
22 Martin POŠTULKA 1663 TJ Sokol Střelice m
23 Milan ŘEMESLNÍČEK 1661 Vsetín Jokers m
24 Milan ŠČERBA 1660 Vsetín Jokers ž
25 Luděk KOLAŘÍK 1644 Frenštát pod Radhoštěm m
26 Martin DOHNAL 1641 Valašské Meziříčí m
27 Nataša KALENDOVÁ 1639 Bohumín l
28 Petr FICHNA 1638 Frýdlant nad Ostravicí m
29 Jan ČERNÝ 1635 KSH Sever Zábřeh m
30 Ondřej KOVÁŘ 1633 ZŠ Šafařka Valmez ž
31 Jaroslav ORSÁG 1632 Vsetín Jokers ž
32 Martin MIKULENKA 1628 Valašské Meziříčí m
33 Martin POLÁK 1621 Bohumín m
34 Tomáš PÍREK 1621 ZŠ Šafařka Valmez ž
35 Jan MALÍK 1619 KSH Sever Zábřeh m
36 David MAZÁČ 1609 ZŠ Šafařka Valmez ž
37 Filip DOHNAL 1608 ZŠ Šafařka Valmez ž
38 Jaroslav LAŠTOVICA 1604 Vsetín Jokers m
39 Tadeáš KAMAS 1600 ZŠ Šafařka Valmez ž
40 František KRAHULEC 1599 Vsetín Jokers ž
41 Tomáš SALAVA 1597 Frýdlant nad Ostravicí m
42 Richard KARÁSEK 1596 Frýdlant nad Ostravicí m
43 Michal KUBÍČEK 1596 ZŠ Šafařka Valmez ž
44 Patrik KVĚTOŇ 1593 ZŠ Šafařka Valmez ž
45 Lukáš SLOVÁK 1591 ZŠ Šafařka Valmez ž
46 Michael PAVLÍK 1590 KSH Sever Zábřeh m
47 Ondřej JELÍNEK 1582 ZŠ Šafařka Valmez ž
48 Krištof KARÁSEK 1577 Frýdlant nad Ostravicí ž
49 Petr ŠVÉDA 1576 Mutěnice m
50 Karolína KAMASOVÁ 1575 ZŠ Šafařka Valmez ž
51 Lenka ŠVÉDOVÁ 1575 Mutěnice l
52 Vojtěch KVĚTÁK 1570 ZŠ Šafařka Valmez ž
53 Adéla POŠTULKOVÁ 1554 TJ Sokol Střelice ž
54 Miroslav JEŘÁBEK 1547 KSH Sever Zábřeh m

 

 

 

 

 

V tuto chvíli není tento termín přiřazen k žádnému obsahu.

Přihlásit se k odběru RSS - ELO listina