rok 2009

Grand Prix 2009

Vítězové Grand Prix 2009 jsou :

muži    : Michal Urbášek        KSH Sever Zábřeh
ženy    : Monika Vudarčíková    Notoři Havířov
junioři : Štěpán Dvořák         SH Uničov Střelice
žáci    : David Pelikán         KSH Sever Zábřeh
klub    : KSH Sever Zábřeh

Soutěž družstev :

 1. KSH Sever Zábřeh	        160,50
 2. Šprtec Partyja Ostrava	124,50
 3. Sokol Frýdek-Místek	        107,00
 4. SH Uničov Střelice	         76,50
 5. B.H.C. Dobrá	         75,50
 6. BHSK Kozojedy	         60,50
 7. Notoři Havířov	         53,50
 8. DDM Zábřeh	                 51,00
 9. Šprtmejkři Ostrava	         18,50
10. Tieto Stars	                 14,00
11. CSVČ J.Boska Havířov	 10,50
12. Poruba mandlovna	          9,00
13. Frýdek-Místek	          8,50
14. PS Ještěr Svinov	          5,00
15. Arrows Ostrava	          5,00
16. TJ Sokol Tichá	          4,50
17. Dubicko	                  4,00
18. DDM Uničov	                  2,50

Kategorie muži :

1. Urbášek Michal m KSH Sever Zábřeh 615,98 P
2. Pelikán Jiří m KSH Sever Zábřeh 564,04 P
3. Sitta Jan m KSH Sever Zábřeh 561,42 P
4. Palatka Zdeněk m Sokol Frýdek-Místek 548,18 P
5. Focher Josef m KSH Sever Zábřeh 545,88 P
6. Svoboda Josef m B.H.C. Dobrá 517,42 P
7. Elner Tomáš m KSH Sever Zábřeh 512,54 P
8. Sitta Jaroslav m KSH Sever Zábřeh 501,72 P
9. Kováč David m Šprtec Partyja Ostrava 499,61 P
10. Gába Josef m Sokol Frýdek-Místek 473,47 P
11. Pelikán Pavel m KSH Sever Zábřeh 470,42 P
12. Vudarčík Michal m Notoři Havířov 449,35 P
13. Cudrák Antonín m Šprtec Partyja Ostrava 444,24 P
14. Pelikán Martin m KSH Sever Zábřeh 440,18 P
15. Klimánek Radim m Šprtec Partyja Ostrava 392,65 P
16. Král Lukáš m Šprtec Partyja Ostrava 391,60 P
17. Hlavín Tomáš m BHSK Kozojedy 368,71  
18. Schmeister Petr m Šprtec Partyja Ostrava 360,60  
19. Válek Petr m Notoři Havířov 341,35  
20. Foltýn Vítězslav m B.H.C. Dobrá 321,57  
21. Bilko Jan m B.H.C. Dobrá 313,13  
22. Černý Jan m KSH Sever Zábřeh 306,53  
23. Schmeister Tomáš m Šprtec Partyja Ostrava 293,35  
24. Juhász Jarek m Šprtec Partyja Ostrava 277,99  
25. Grapa Rostislav m Šprtec Partyja Ostrava 262,18  
26. Kováč Jan m Šprtec Partyja Ostrava 258,36  
27. Poštulka Martin m SH Uničov Střelice 243,39  
28. Bohdalek Josef m Sokol Frýdek-Místek 237,44  
29. Bilko Adam m B.H.C. Dobrá 218,72  
30. Ščupák Tomáš m Šprtec Partyja Ostrava 194,67  
31. Jež Michal m B.H.C. Dobrá 193,68  
32. Kalamár Milan m Notoři Havířov 193,46  
33. Jež Roman m B.H.C. Dobrá 174,04  
34. Tichavský Aleš m Šprtmejkři Ostrava 148,62  
35. Hulva David m Poruba Mandlovna 134,66  
36. Vidomus Michal m KSH Sever Zábřeh 133,89  
37. Gilar Lukáš m TJ Sokol Tichá 117,61  
38. Kubečka Jan m Šprtmejkři Ostrava 108,37  
39. Myroniuk Pavel m KSH Sever Zábřeh 107,05  
40. Benko Vladimír m Poruba Mandlovna 99,60  
41. Prchala Michal m KSH Sever Zábřeh 94,13  
42. Urbášek Martin m Dubicko 90,87  
43. Bronclík Petr m B.H.C. Dobrá 88,74  
44. Kalmus Vlastimil m B.H.C. Dobrá 87,25  
45. Kapek Marek m Šprtec Partyja Ostrava 85,22  
46. Hrbáč Petr m PS Ještěr Svinov 76,58  
47. Ignác Martin m Šprtmejkři Ostrava 71,12  
48. Matějíček Jakub m Šprtec Partyja Ostrava 67,94  
49. Semenec Jan m Tieto Stars 63,62  
50. Mach Pavel m Šprtec Partyja Ostrava 61,46  
51. Habich Otakar m KSH Sever Zábřeh 55,78  
52. Liolias Marek m Tieto Stars 52,83  
53. Nikl Michal m B.H.C. Dobrá 52,34  
54. Záruba Pavel m Tieto Stars 46,35  
55. Jursa Radek m Tieto Stars 39,87  
56. Valenta Zdeněk m Šprtec Partyja Ostrava 29,07  
57. Noga Tomáš m B.H.C. Dobrá 19,92  
58. Lekeš Marek m Arrows Ostrava 11,96  
59. Skalba Vojtěch m Šprtec Partyja Ostrava 9,64  
60. Gřešák Antonín m Šprtec Partyja Ostrava 8,27  
61. Skalba Antonín m Šprtec Partyja Ostrava 5,32  
62. Skalba Jakub m Šprtec Partyja Ostrava 3,16  

Kategorie ženy :

1. Vudarčíková Monika l Notoři Havířov 305,78 P
2. Grabinská Veronika l Sokol Frýdek-Místek 260,74 P
3. Bohdalková Alena l Frýdek-Místek 222,69 P
4. Holátková Elena l Sokol Frýdek-Místek 202,01 P
5. Pelikánová Romana l KSH Sever Zábřeh 86,59  
6. Hlavínová Lucie l BHSK Kozojedy 83,06  
7. Wenzelová Monika l Šprtec Partyja Ostrava 39,68  
8. Tkáčová Jana l Tieto Stars 24,75  
9. Václavíková Mirka l Šprtec Partyja Ostrava 1,00  

Kategorie junioři :

1. Dvořák Štěpán j SH Uničov Střelice 444,27 P
2. Andrle Kamil j KSH Sever Zábřeh 436,83 P
3. Grapa Matěj j Šprtec Partyja Ostrava 419,44 P
4. Chylek Michal j B.H.C. Dobrá 401,13 P
5. Sita Libor j Úsov 388,69 P
6. Kuba Petr j DDM Uničov 324,24 P
7. Halás Mikuláš j Šprtec Partyja Ostrava 299,34 P
8. Dudzik Jakub j Sokol Frýdek-Místek 270,97 P
9. Šebestík Miroslav j Sokol Frýdek-Místek 268,84  
10. Ondra Radim j SH Uničov Střelice 265,36  
11. Juhasz David j Šprtec Partyja Ostrava 241,37  
12. Ševčík Radek j Sokol Frýdek-Místek 135,81  
13. Koloděj Pavel j Šprtmejkři Ostrava 119,32  
14. Habich Libor j KSH Sever Zábřeh 117,13  
15. Polesný Vojtěch j BHSK Kozojedy 114,20  
16. Pail Patrik j Šprtec Partyja Ostrava 72,26  
17. Lekeš Jan j Arrows Ostrava 53,59  
18. Holátko Daniel j Sokol Frýdek-Místek 53,03  
19. Gřešák Dominik j Šprtec Partyja Ostrava 48,24  
20. Zeman Lukáš j BHSK Kozojedy 31,66  
21. Grabinská Michaela j Sokol Frýdek-Místek 22,29  
22. Wilczek Jan j CSVČ J.Boska Havířov 20,72  
23. Melichařík Ondřej j PS Ještěr Svinov 13,96  

Kategorie žáci :

1. Pelikán David z KSH Sever Zábřeh 514,05 P
2. Hlavín Matěj z BHSK Kozojedy 331,67 P
3. Linger Tomáš z BHSK Kozojedy 244,97 P
4. Ehrenberger Patrik z DDM Zábřeh 238,98 P
5. Matýsek Matěj z Šprtec Partyja Ostrava 186,09 P
6. Skaličan Robin z DDM Zábřeh 150,94 P
7. Holátko Ondřej z Sokol Frýdek-Místek 143,47 P
8. Poštulka Jan z SH Uničov Střelice 91,05 P
9. Rösler Dominik z DDM Zábřeh 86,56  
10. Kubík Jakub z Šprtec Partyja Ostrava 84,44  
11. Gutkajs Lukáš z BHSK Kozojedy 77,89  
12. Sedlář Patrik z Šprtec Partyja Ostrava 73,03  
13. Friedl Štěpán z DDM Zábřeh 70,70  
14. Ťuik Michal z DDM Zábřeh 70,35  
15. Kubíková Lucka z Šprtec Partyja Ostrava 64,77  
16. Miklovič David z CSVČ J.Boska Havířov 44,82  
17. Grapová Klára z Šprtec Partyja Ostrava 37,98  
18. Všetečka Jan z CSVČ J.Boska Havířov 25,10  
19. Dvořák Daniel z CSVČ J.Boska Havířov 9,76  
20. Kopčák Jakub z Šprtec Partyja Ostrava 7,57  
21. Pelíšek Ondřej z Šprtec Partyja Ostrava 1,00  
22. Pískala Vojtěch z CSVČ J.Boska Havířov 1,00  

Absolutní pořadí :

1. Urbášek Michal m KSH Sever Zábřeh 615,98 4
2. Pelikán Jiří m KSH Sever Zábřeh 564,04 4
3. Sitta Jan m KSH Sever Zábřeh 561,42 4
4. Palatka Zdeněk m Sokol Frýdek-Místek 548,18 4
5. Focher Josef m KSH Sever Zábřeh 545,88 4
6. Svoboda Josef m B.H.C. Dobrá 517,42 4
7. Pelikán David z KSH Sever Zábřeh 514,05 4
8. Elner Tomáš m KSH Sever Zábřeh 512,54 4
9. Sitta Jaroslav m KSH Sever Zábřeh 501,72 4
10. Kováč David m Šprtec Partyja Ostrava 499,61 4
11. Gába Josef m Sokol Frýdek-Místek 473,47 4
12. Pelikán Pavel m KSH Sever Zábřeh 470,42 4
13. Vudarčík Michal m Notoři Havířov 449,35 4
14. Klimánek Radim m Šprtec Partyja Ostrava 445,80 4
15. Dvořák Štěpán j SH Uničov Střelice 444,27 4
16. Cudrák Antonín m Šprtec Partyja Ostrava 444,24 4
17. Pelikán Martin m KSH Sever Zábřeh 440,18 4
18. Andrle Kamil j KSH Sever Zábřeh 436,83 3
19. Grapa Matěj j Šprtec Partyja Ostrava 419,44 4
20. Chylek Michal j B.H.C. Dobrá 401,13 4
21. Král Lukáš m Šprtec Partyja Ostrava 391,60 4
22. Sita Libor j KSH Sever Zábřeh 388,69 4
23. Hlavín Tomáš m BHSK Kozojedy 368,71 4
24. Schmeister Petr m Šprtec Partyja Ostrava 360,60 4
25. Válek Petr m Notoři Havířov 341,35 3
26. Hlavín Matěj z BHSK Kozojedy 331,67 4
27. Kuba Petr j DDM Uničov 324,24 4
28. Foltýn Vítězslav m B.H.C. Dobrá 321,57 4
29. Bilko Jan m B.H.C. Dobrá 313,13 3
30. Černý Jan m KSH Sever Zábřeh 306,53 4
31. Vudarčíková Monika l Notoři Havířov 305,78 4
32. Halás Mikuláš j Šprtec Partyja Ostrava 299,34 4
33. Schmeister Tomáš m Šprtec Partyja Ostrava 293,35 3
34. Juhász Jarek m Šprtec Partyja Ostrava 277,99 4
35. Dudzik Jakub j Sokol Frýdek-Místek 270,97 4
36. Šebestík Miroslav j Sokol Frýdek-Místek 268,84 2
37. Ondra Radim j SH Uničov Střelice 265,36 4
38. Grapa Rostislav m Šprtec Partyja Ostrava 262,18 4
39. Grabinská Veronika l Sokol Frýdek-Místek 260,74 3
40. Kováč Jan m Šprtec Partyja Ostrava 258,36 4
41. Linger Tomáš z BHSK Kozojedy 244,97 3
42. Poštulka Martin m SH Uničov Střelice 243,39 4
43. Juhasz David j Šprtec Partyja Ostrava 241,37 4
44. Ehrenberger Patrik z DDM Zábřeh 238,98 3
45. Bohdalek Josef m Sokol Frýdek-Místek 237,44 2
46. Bohdalková Alena l Frýdek-Místek 222,69 2
47. Bilko Adam m B.H.C. Dobrá 218,72 3
48. Holátková Elena l Sokol Frýdek-Místek 202,01 2
49. Ščupák Tomáš m Šprtec Partyja Ostrava 194,67 2
50. Jež Michal m B.H.C. Dobrá 193,68 3
51. Kalamár Milan m Notoři Havířov 193,46 2
52. Matýsek Matěj z Šprtec Partyja Ostrava 186,09 4
53. Jež Roman m B.H.C. Dobrá 174,04 2
54. Skaličan Robin z DDM Zábřeh 150,94 4
55. Tichavský Aleš m Šprtmejkři Ostrava 148,62 1
56. Holátko Ondřej z Sokol Frýdek-Místek 143,47 4
57. Ševčík Radek j Sokol Frýdek-Místek 135,81 1
58. Hulva David m Poruba Mandlovna 134,66 1
59. Vidomus Michal m KSH Sever Zábřeh 133,89 1
60. Koloděj Pavel j Šprtmejkři Ostrava 119,32 1
61. Gilar Lukáš m TJ Sokol Tichá 117,61 1
62. Habich Libor j KSH Sever Zábřeh 117,13 1
63. Polesný Vojtěch j BHSK Kozojedy 114,20 3
64. Kubečka Jan m Šprtmejkři Ostrava 108,37 1
65. Myroniuk Pavel m KSH Sever Zábřeh 107,05 2
66. Benko Vladimír m Poruba Mandlovna 99,60 1
67. Prchala Michal m KSH Sever Zábřeh 94,13 1
68. Poštulka Jan z SH Uničov Střelice 91,05 4
69. Urbášek Martin m Dubicko 90,87 1
70. Bronclík Petr m B.H.C. Dobrá 88,74 2
71. Kalmus Vlastimil m B.H.C. Dobrá 87,25 2
72. Pelikánová Romana l KSH Sever Zábřeh 86,59 3
73. Rösler Dominik z DDM Zábřeh 86,56 3
74. Kapek Marek m Šprtec Partyja Ostrava 85,22 1
75. Kubík Jakub z Šprtec Partyja Ostrava 84,44 4
76. Hlavínová Lucie l BHSK Kozojedy 83,06 1
77. Gutkajs Lukáš z BHSK Kozojedy 77,89 2
78. Hrbáč Petr m PS Ještěr Svinov 76,58 1
79. Sedlář Patrik z Šprtec Partyja Ostrava 73,03 3
80. Pail Patrik j Šprtec Partyja Ostrava 72,26 1
81. Ignác Martin m Šprtmejkři Ostrava 71,12 1
82. Friedl Štěpán z DDM Zábřeh 70,70 4
83. Ťuik Michal z DDM Zábřeh 70,35 4
84. Matějíček Jakub m Šprtec Partyja Ostrava 67,94 1
85. Kubíková Lucka z Šprtec Partyja Ostrava 64,77 3
86. Semenec Jan m Tieto Stars 63,62 1
87. Mach Pavel m Šprtec Partyja Ostrava 61,46 1
88. Habich Otakar m KSH Sever Zábřeh 55,78 1
89. Lekeš Jan j Arrows Ostrava 53,59 1
90. Holátko Daniel j Sokol Frýdek-Místek 53,03 1
91. Liolias Marek m Tieto Stars 52,83 1
92. Nikl Michal m B.H.C. Dobrá 52,34 2
93. Gřešák Dominik j Šprtec Partyja Ostrava 48,24 1
94. Záruba Pavel m Tieto Stars 46,35 1
95. Miklovič David z CSVČ J.Boska Havířov 44,82 1
96. Jursa Radek m Tieto Stars 39,87 1
97. Wenzelová Monika l Šprtec Partyja Ostrava 39,68 2
98. Grapová Klára z Šprtec Partyja Ostrava 37,98 4
99. Zeman Lukáš j BHSK Kozojedy 31,66 3
100. Valenta Zdeněk m Šprtec Partyja Ostrava 29,07 1
101. Všetečka Jan z CSVČ J.Boska Havířov 25,10 1
102. Tkáčová Jana l Tieto Stars 24,75 1
103. Grabinská Michaela j Sokol Frýdek-Místek 22,29 1
104. Wilczek Jan j CSVČ J.Boska Havířov 20,72 1
105. Noga Tomáš m B.H.C. Dobrá 19,92 1
106. Melichařík Ondřej j PS Ještěr Svinov 13,96 1
107. Lekeš Marek m Arrows Ostrava 11,96 1
108. Dvořák Daniel z CSVČ J.Boska Havířov 9,76 1
109. Skalba Vojtěch m Šprtec Partyja Ostrava 9,64 1
110. Gřešák Antonín m Šprtec Partyja Ostrava 8,27 1
111. Kopčák Jakub z Šprtec Partyja Ostrava 7,57 1
112. Skalba Antonín m Šprtec Partyja Ostrava 5,32 1
113. Skalba Jakub m Šprtec Partyja Ostrava 3,16 1
114. Václavíková Mirka l Šprtec Partyja Ostrava 1,00 1
115. Pelíšek Ondřej z Šprtec Partyja Ostrava 1,00 1
116. Pískala Vojtěch z CSVČ J.Boska Havířov 1,00 1

Přihlásit se k odběru RSS - rok 2009