rok 2009

Žákovský pohár 2009

Oficiální výsledky Žákovského poháru 2009 po odehrané základní části tak určují hráče, kteří postoupili do finálového turnaje, který se hraje 7. listopadu 2009. V každé kategorii postupuje 8 hráčů, pokud někdo z nich na turnaji hrát nebude, nastoupí pokud možno za něj náhradník z dalšího pořadí.
V neděli 8. listopadu se odehraje Mistrovství ČR 2009 družstev juniorů, do kterého postupují první tři týmy.
Postupující hráči a družstva jsou tučně zvýrazněna.
Pořadatelem finálového turnaje je Šprtec Partyja Ostrava.

Pořadí juniorů po 6. turnaji

 1. Andrle Kamil     KSH Sever Zábřeh                   414,57     4
 2. Dvořák Štěpán    SH Uničov Střelice                 390,47     4
 3. Sita Libor       KSH Sever Zábřeh                   388,71     4
 4. Grapa Matěj      Šprtec Partyja Ostrava             350,32     4
 5. Ondra Radim      SH Uničov Střelice                 334,68     4
 6. Halás Mikuláš    Šprtec Partyja Ostrava             333,34     4
 7. Pail Patrik      Šprtec Partyja Ostrava             279,79     3
 8. Polesný Vojtěch  BHSK Kozojedy                      238,99     4
 9. Pavelka Tomáš    ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí    225,42     4
10. Juhász David     Šprtec Partyja Ostrava             212,62     4
11. Nečas Jakub      KSH Sever Zábřeh                   196,34     2
12. Čermák Michal    KSH Sever Zábřeh                   166,61     3
13. Hořelka Patrik   ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí    111,86     4
14. Ševeček Jan      ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí     99,15     4
15. Kuba Petr        SH Uničov Střelice                  96,40     1
16. Gřešák Dominik   Šprtec Partyja Ostrava              89,76     1
17. Dudzik Jakub     Sokol Frýdek-Místek                 72,08     1
18. Flášar Jiří      DDM Zábřeh                          71,71     1
19. Zeman Lukáš      BHSK Kozojedy                       58,55     3
20. Pšánský Jan      CSVČ J.Boska Havířov                49,23     1
21. Nerušil Petr     ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí     39,08     1
22. Odstrčil Tomáš   ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí     34,00     1
23. Chovanec David   CZŠ Zlín                            21,48     1
24. Zgarba Martin    CSVČ J.Boska Havířov                 8,62     1
25. Brázdil Dominik  CZŠ Zlín                             4,30     1

Pořadí žáků po 6. turnaji

 1. Pelikán David        KSH Sever Zábřeh                 386,99     4
 2. Ehrenberger Patrik   DDM Zábřeh                       358,40     4
 3. Matýsek Matěj        Šprtec Partyja Ostrava           269,12     4
 4. Geryk Radek          ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí  258,66     4
 5. Skaličan Robin       DDM Zábřeh                       257,70     4
 6. Hlavín Matěj         BHSK Kozojedy                    239,29     4
 7. Linger Tomáš         BHSK Kozojedy                    229,01     4
 8. Píša Dominik         ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí  217,06     4
 9. Kubík Jakub          Šprtec Partyja Ostrava           206,72     4
10. Gutkajs Lukáš        BHSK Kozojedy                    202,94     4
11. Mechl Stanislav      CZŠ Zlín                         202,37     4
12. Poštulka Jan         SH Uničov Střelice               202,17     4
13. Pail Denis           Šprtec Partyja Ostrava           134,76     2
14. Rösler Dominik       DDM Zábřeh                       125,14     3
15. Mechl Marek          CZŠ Zlín                         101,03     4
16. Pagáč Tomáš          ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí   92,35     2
17. Ťuik Michal          DDM Zábřeh                        89,92     4
18. Kubíková Lucka       Šprtec Partyja Ostrava            84,54     4
19. Friedl Štěpán        DDM Zábřeh                        60,55     3
20. Sedlář Patrik        Šprtec Partyja Ostrava            35,79     3
21. Tuchý Stanislav      CSVČ J.Boska Havířov              34,00     1
22. Grapová Klára        Šprtec Partyja Ostrava            31,49     2
23. Kutěj Daniel         ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí   29,29     1
24. Zielenková Barbora   Šprtec Partyja Ostrava            28,31     1
25. Červenka Martin      CZŠ Zlín                          20,80     1
26. Konvičný Pavel       ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí   17,50     1
27. Fabian David         CSVČ J.Boska Havířov              13,69     1
28. Pískala Vojtěch      CSVČ J.Boska Havířov              11,15     1
29. Sedláková Michala    Šprtec Partyja Ostrava             7,83     1
30. Berky Michal         CZŠ Zlín                           2,00     2
31. Dvořák Daniel        CSVČ J.Boska Havířov               1,00     1
32. Mechl Matěj          CZŠ Zlín                           1,00     1
33. Petřek Aleš          ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí    1,00     1

Pořadí družstev po 6. turnaji

 1. KSH Sever Zábřeh                    88,0
 2. Šprtec Partyja Ostrava              83,0
 3. SH Uničov Střelice                  77,0
 4. ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí     65,5
 5. DDM Zábřeh                          64,0
 6. BHSK Kozojedy                       57,0
 7. CZŠ Zlín                            38,0
 8. CSVČ J. Boska Havířov                8,5
 9. Sokol Frýdek-Místek                  4,0

Přihlásit se k odběru RSS - rok 2009