Oznámení     

Výkonný výbor ČSSH rozhodl, že pokud již nedojde k dalšímu negativnímu vývoji bude nejbližší pořádaná akce bude Valná hromada, která proběhne v původním termínu 13.6.2020. Uskutečnit by se měl i turnaj o Prezidentský pohár ve stejném datu.

3. turnaj ČSSH družstev 2018/2019

Poslední turnaj družstev sezóny 2018/2019 se uskutečnil ve střelické sokolovně. O prvním místě bylo v podstatě rozhodnuto již po minulém turnaji. Zábřehu stačil jediný bod, aby si pojistil vedení a jediný kdo ho ještě mohl teoreticky ohrozit byl domácí tým.

V prvním kole se střetla obě mužstva hostů tedy Vsetín Jokers a KSH Sever Zábřeh. Zábřeh si po 2 směnách pomalu získal vedení 4:2. Ve třetí směně se ubránil tlaku Vsetína a udržel si náskok o dva body. Ve třetí směně pak náskok ještě zvýšil a Zábřeh si pojistil vítězství v sezóně již při první příležitosti.

KSH Sever Zábřeh – Vsetín Jokers                             6:3

Přestože o vítězi bylo rozhodnuto pořád nás čekal zajímavý souboj o druhé místo, který nás čekal ve druhém kole kdy proti sobě nastoupil Vsetín Jokers s domácími Střelicemi. Střelicím by stačila v tomto souboji remíza, aby si stříbrnou pozici pojistili. Po prvních 2 směnách byl stav 3:2 pro Vsetín. Další průběh zápasu probíhal totožně s prvním kolem a Vsetín si svoje vedení pohlídal. Vsetín tedy podruhé v sezóně proti Střelicím zvítězil a posunul se na druhé místo.

Vsetín Jokers – T.J. Sokol Střelice                               5:3

V posledním kole se tedy střeličtí museli pokusit porazit v sezóně neporažený Zábřeh. Ovšem ani tentokrát Zábřeh nepolevil a po dvou směnách vedl 4:1. Ve třetí směně přidal další tři vítězství a ve stavu 7:1 se již poslední směna pouze dohrávala.

TJ Sokol Střelice – KSH Sever Zábřeh                        3:8

Zábřeh tedy v soutěži družstev ČSSH zvítězil potřetí dokonce s pohodlným náskokem na druhé místo. Vsetín naopak konečně dokázal prolomit prokletí 3. místa a bral druhý nejcennější pohár. Třetí místo tedy zbylo pro domácí Střelice.

Tímto tunajem jsme vyčerpali turnajový program sezóny 2018/2019 a čeká nás pouze Prezidentský pohár s valnou hromadou 15. června.

Pokud by měl nějaký tým zájem přihlásit se do soutěže družstev, určitě nás kontaktujte a v další sezóně, která začíná v září, se budeme těšit na současné i nové zájemce o tuto týmovou soutěž.

 

 

 

 

 

 

 

Konečná tabulka soutěže družstev :

#  tým               V   R   P   GV   GI    Body
1. KSH Sever Zábřeh  43  12  17  227  142   11
2. Vsetín Jokers     22  19  31  160  177   4
3. TJ Sokol Střelice 20  15  37  148  167   3

 

Soubor ke stažení: