Oznámení     

Finálový turnaj jednotlivců se z důvodu nařízení vlády odkládá. Náhradní termín bude oznámen.

Nová sezóna bude započata teprve po dohrání sezóny aktuální. Na začátku nové sezóny budou znovu domluveny termíny jednotlivých turnajů, popřípadě samotná organizace sezóny.

4. turnaj GP 2014/2015

V sobotu 21. února 2015 se pdehrál v Zábřehu 4. turnaj Grand Prix 2014/2015. K turnaji se sjelo celkem 28 hráčů a hráček, z toho v GP hrálo 18 účastníků.

Nejlépe si vedl domácí hráč Michal Urbášek, který ztratil body jen za remízu z třetím hráčem turnaje Davidem Pelikánem. Druhý skonči v turnaji Lukáš Fojt a to jen o půl bodu a jedinou porážkou od vítěze turnaje.

Absolutní pořadí turnaje:

# Jméno Kat Klub Body body GP
1. Michal URBÁŠEK m KSH Sever Zábřeh 6.5 50.00
2. Lukáš FOJT m Vsetín Jokers 6.0 47.65
3. David PELIKÁN j KSH Sever Zábřeh 5.0 45.29
4. Radim ONDRA m TJ Sokol Střelice 4.5 42.94
5. Jaroslav SITTA m KSH Sever Zábřeh 4.0 40.59
6. Václav JEŘÁBEK m KSH Sever Zábřeh 4.0 38.24
7. Jan POŠTULKA j TJ Sokol Střelice 3.5 35.88
8. Martin PELIKÁN m KSH Sever Zábřeh 3.5 33.53
9. Miroslav JEŘÁBEK m KSH Sever Zábřeh 3.0 31.18
10. Martin POŠTULKA m TJ Sokol Střelice 3.0 28.82
11. Tomáš PAVELKA m ZŠ Šafařka Vsetín 3.0 26.47
12. Jaroslav LAŠTOVICA m Vsetín Jokers 3.0 24.12
13. Nataša KALENDOVÁ ž Bohumín 3.0 21.76
14. Martin POLÁK m Bohumín 2.5 19.41
15. Jiří KUBALÁK m KSH Sever Zábřeh 2.5 17.06
16. Martin DOHNAL m ZŠ Šafařka Vsetín 2.0 14.71
17. Marek JEŘÁBEK j KSH Sever Zábřeh 2.0 12.35
18. Tomáš PROCHÁZKA j Vsetín Jokers 2.0 10.00

 

Křížová tabulka turnaje:

# jméno 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo 6. kolo 7. kolo
1. Michal URBÁŠEK 7:V 2:V 5:V 3:R 4:V 9:V 8:V
2. Lukáš FOJT 16:V 1:P 10:V 7:V 8:V 3:V 5:V
3. David PELIKÁN 12:V 4:R 8:V 1:R 9:V 2:P 7:V
4. Radim ONDRA 6:V 3:R 11:V 5:V 1:P 7:P 10:V
5. Jaroslav SITTA 17:V 9:V 1:P 4:P 10:V 11:V 2:P
6. Václav JEŘÁBEK 4:P 12:V 13:P 10:P 15:V 16:V 9:V
7. Jan POŠTULKA 1:P 16:V 15:V 2:P 14:R 4:V 3:P
8. Martin PELIKÁN 18:V 11:R 3:P 13:V 2:P 14:V 1:P
9. Miroslav JEŘÁBEK 15:V 5:P 14:V 11:V 3:P 1:P 6:P
10. Martin POŠTULKA 14:P 17:V 2:P 6:V 5:P 13:V 4:P
11. Tomáš PAVELKA 13:V 8:R 4:P 9:P 12:V 5:P 17:R
12. Jaroslav LAŠTOVICA 3:P 6:P 18:V 14:P 11:P 17:V 15:V
13. Nataša KALENDOVÁ 11:P 18:R 6:V 8:P 17:R 10:P 16:V
14. Martin POLÁK 10:V 15:P 9:P 12:V 7:R 8:P 18:P
15. Jiří KUBALÁK 9:P 14:V 7:P 16:R 6:P 18:V 12:P
16. Martin DOHNAL 2:P 7:P 17:V 15:R 18:R 6:P 13:P
17. Marek JEŘÁBEK 5:P 10:P 16:P 18:V 13:R 12:P 11:R
18. Tomáš PROCHÁZKA 8:P 13:R 12:P 17:P 16:R 15:P 14:V

 

Průběžné pořadí po 4. turnaji:

# Jméno Kat. Klub Body Turnaje
1. Urbášek Michal m KSH Sever Zábřeh 188,62 4
2. Pelikán David j KSH Sever Zábřeh 175,73 4
3. Fojt Lukáš m Vsetín Jokers 165,46 4
4. Ondra Radim m TJ Sokol Střelice 127,87 4
5. Pelikán Martin m KSH Sever Zábřeh 121,59 3
6. Polanský Tomáš m Vsetín Jokers 117,70 3
7. Poštulka Jan j TJ Sokol Střelice 112,78 4
8. Laštovica Karel m Vsetín Jokers 103,48 3
9. Pavelka Tomáš m ZŠ Šafařka Valmez 92,86 3
10. Poštulka Martin m TJ Sokol Střelice 88,67 4
11. Procházka Tomáš j Vsetín Jokers 83,69 4
12. Laštovica Jaroslav m Vsetín Jokers 80,20 4
13. Jeřábek Marek m KSH Sever Zábřeh 78,55 4
14. Gába Josef m KSH Sever Zábřeh 74,44 2
15. Jeřábek Miroslav m KSH Sever Zábřeh 64,78 3
16. Dohnal Martin m ZŠ Šafařka Valmez 60,27 4
17. Fila Daniel m Vsetín Jokers 50,00 1
18. Andrle Kamil m KSH Sever Zábřeh 47,78 1
19. Kýr František m Vsetín Jokers 43,68 2
20. Sitta Jaroslav m KSH Sever Zábřeh 40,59 1
21. Dvořák Štěpán m TJ Sokol Střelice 38,24 1
22. Jeřábek Václav m KSH Sever Zábřeh 38,24 1
23. Janiš Jan m Vsetín Jokers 35,88 1
24. Klimková Kateřina j TJ Sokol Střelice 22,50 1
25. Kalendová Nataša l Bohumín 21,76 1
26. Píša Dominik j ZŠ Šafařka Valmez 21,11 1
27. Polák Martin m Bohumín 19,41 1
28. Kubalák Jiří m KSH Sever Zábřeh 17,06 1
29. Šimková Vendula l Vsetín Jokers 17,06 1
30. Gerla Kamil j ZŠ Šafařka Valmez 10,00 1