Oznámení     

Vzhledem k výjimečné situaci v ČR dojde k odložení 3. turnaje družstev, které se mělo konat 21.3. na neurčito. O dalších akcích bude rozhodnuto podle vývoje situace.

ELO 22.11.2019

 

# Jméno ELO Klub Kat.
1 Jiří DOHNAL 2068 Valašské Meziříčí j
2 David PELIKÁN 2053 KSH Sever Zábřeh m
3 Michal URBÁŠEK 2021 KSH Sever Zábřeh m
4 Josef GÁBA 2011 KSH Sever Zábřeh m
5 Radim ONDRA 1993 TJ Sokol Střelice m
6 Karel LAŠTOVICA 1976 Vsetín Jokers m
7 Martin PELIKÁN 1965 KSH Sever Zábřeh m
8 Tomáš POLANSKÝ 1851 Vsetín Jokers m
9 Jan POŠTULKA 1833 TJ Sokol Střelice m
10 Tomáš PAVELKA 1819 Valašské Meziříčí m
11 Lukáš FOJT 1806 Vsetín Jokers m
12 Lukáš KOVÁŘ 1805 Vsetín Jokers ž
13 Ondřej ORSÁG 1803 Vsetín Jokers ž
14 Michal ŠČERBA 1798 Vsetín Jokers ž
15 Lukáš MANINA 1764 Vsetín Jokers m
16 Adam KURÁŇ 1747 ZŠ Šafařka Valmez ž
17 Petr SVOBODA 1734 Brumov m
18 Dominik HEJNÝ 1719 KSH Sever Zábřeh m
19 Libor SITA 1706 TJ Sokol Střelice m
20 Kristián JÍRAVA 1699 ZŠ Šafařka Valmez ž
21 Milan ŘEMESLNÍČEK 1699 Vsetín Jokers m
22 Luděk KOLAŘÍK 1692 Frenštát pod Radhoštěm m
23 Josef KRAHULEC 1688 Brumov m
24 Petr FICHNA 1686 Frýdlant nad Ostravicí m
25 Marek JEŘÁBEK 1680 KSH Sever Zábřeh m
26 Tomáš PÍREK 1669 ZŠ Šafařka Valmez ž
27 Martin POŠTULKA 1667 TJ Sokol Střelice m
28 Lubomír KVĚTOŇ 1663 ZŠ Šafařka Valmez m
29 Jan ČERNÝ 1662 KSH Sever Zábřeh m
30 Milan ŠČERBA 1660 Vsetín Jokers ž
31 Jan MALÍK 1647 KSH Sever Zábřeh m
32 Lukáš ŠUTAŘÍK 1646   m
33 Martin DOHNAL 1641 Valašské Meziříčí m
34 Nataša KALENDOVÁ 1639 Bohumín l
35 Ondřej KOVÁŘ 1633 ZŠ Šafařka Valmez ž
36 Jaroslav ORSÁG 1632 Vsetín Jokers ž
37 Patrik KVĚTOŇ 1630 ZŠ Šafařka Valmez ž
38 Martin MIKULENKA 1628 Valašské Meziříčí m
39 Michal KUBÍČEK 1622 ZŠ Šafařka Valmez ž
40 Martin POLÁK 1621 Bohumín m
41 Marek ŠVÉDA 1619 Šprti Mutěnice m
42 Jiří VOLOŠÍN 1618 ZŠ Šafařka Valmez m
43 Petr ŠVÉDA 1617 Šprti Mutěnice m
44 Adéla POŠTULKOVÁ 1615 TJ Sokol Střelice ž
45 Tomáš OLLER 1614 Vsetín Jokers ž
46 Kamil STANÍK 1609   m
47 Stanislav ŠPALEK 1609   m
48 Tadeáš KAMAS 1609 ZŠ Šafařka Valmez ž
49 Filip DOHNAL 1608 ZŠ Šafařka Valmez ž
50 David MAZÁČ 1606 ZŠ Šafařka Valmez ž
51 Pavel BIEDRAWA 1606 Valašské Meziříčí m
52 František KRAHULEC 1602 Brumov ž
53 Tomáš SALAVA 1601 Frýdlant nad Ostravicí m
54 Richard KARÁSEK 1596 Frýdlant nad Ostravicí m
55 Martin JULÍNEK 1593 ZŠ Šafařka Valmez ž
56 Lukáš SLOVÁK 1591 ZŠ Šafařka Valmez ž
57 Michael PAVLÍK 1590 KSH Sever Zábřeh ž
58 Jiří PALÁT 1588 Vsetín Jokers ž
59 Petr DĚTSKÝ 1587   ž
60 Ondřej JELÍNEK 1582 ZŠ Šafařka Valmez ž
61 Jaroslav LAŠTOVICA 1580 Vsetín Jokers m
62 Jan SPURNÝ 1579   m
63 Krištof KARÁSEK 1577 Frýdlant nad Ostravicí ž
64 Lenka ŠVÉDOVÁ 1575 Šprti Mutěnice l
65 Mikuláš ŽLEBEK 1575 ZŠ Šafařka Valmez ž
66 Vojtěch KVĚTÁK 1570 ZŠ Šafařka Valmez ž
67 Jakub MIKLÍK 1566 Šprti Mutěnice m
68 Matyáš MOKRUŠA 1566 Šprti Mutěnice ž
69 Karolína KAMASOVÁ 1548 ZŠ Šafařka Valmez ž
69 Miroslav JEŘÁBEK 1547 KSH Sever Zábřeh m
69 Matěj WITTICH 1541 Vsetín Jokers ž
69 Jan HOLUB 1533 ZŠ Šafařka Valmez ž
69 Kryštof ČEP 1524 ZŠ Šafařka Valmez ž