Grand Prix 2011 / 2012

Je odehrán celý ročník Grand Prix 2012. Absolutním vítězem se stal Pavel Pelikán (Future). V klubech zvítězil KSH Sever Zábřeh.

Soutěž družstev

1. KSH Sever Zábřeh 109,00
2. TJ Sokol Střelice 94,00
3. Future 83,50
4. B.H.C. Dobrá 36,50
5. Vsetín 15,00
6. Jeseník 5,00

Kategorie muži

1. Pelikán Pavel m Future 405,99 5
2. Urbášek Michal m KSH Sever Zábřeh 332,98 4
3. Sitta Jaroslav m KSH Sever Zábřeh 323,62 4
4. Habich Libor m Future 322,79 3
5. Focher Josef m KSH Sever Zábřeh 270,14 3
6. Kubalák Jiří m KSH Sever Zábřeh 268,09 5
7. Pelikán Martin m TJ Sokol Střelice 266,70 5
8. Smékal Martin m KSH Sever Zábřeh 259,21 4
9. Gába Josef m KSH Sever Zábřeh 238,70 4
10. Sita Libor m Future 226,97 3
11. Sitta Jan m KSH Sever Zábřeh 197,73 3
12. Pelikán Jiří m Future 170,60 2
13. Hájek Dalibor m B.H.C. Dobrá 134,64 2
14. Fojt Lukáš m Vsetín 132,50 2
15. Šebestík Miroslav m B.H.C. Dobrá 132,50 2
16. Černý Jan m TJ Sokol Střelice 125,05 5
17. Svoboda Josef m B.H.C. Dobrá 121,79 2
18. Laštovica Karel m Vsetín 112,14 2
19. Godfryd Tomáš m Jeseník 96,50 1
20. Hájek Ladislav m B.H.C. Dobrá 89,65 2
21. Smeister Tomáš m Future 82,00 1
22. Poštulka Martin m TJ Sokol Střelice 73,60 5
23. Kalmus Vlastimil m B.H.C. Dobrá 61,43 1
24. Jež Roman m B.H.C. Dobrá 57,14 1
25. Foltýn Vítězslav m B.H.C. Dobrá 52,86 1
26. Fajt Jakub m Future 50,71 1
27. Bronclík Petr m B.H.C. Dobrá 48,57 1
28. Král Lukáš m Future 28,00 1
29. Jež Michal m B.H.C. Dobrá 27,14 1
30. Návrat Michal m B.H.C. Dobrá 22,86 1

Kategorie ženy

1. Grabinská Veronika l Future 87,14 1
2. Klimková kateřina l Future 58,83 2
3. Bronclíková Martina l B.H.C. Dobrá 25,00 1
4. Sitova Ana l Future 14,29 1

Kategorie junioři

1. Andrle Kamil j KSH Sever Zábřeh 328,95 4
2. Dvořák Štěpán j TJ Sokol Střelice 245,95 5
3. Ondra Radim j TJ Sokol Střelice 195,62 5
4. Chyťa Filip j TJ Sokol Střelice 123,53 3
5. Morong Erik j TJ Sokol Střelice 102,50 2
6. Žváček Michal j TJ Sokol Střelice 92,01 3
7. Grapa Matěj j Future 71,20 1
8. Halás Mikuláš j Future 31,60 1
9. Chylek Michal j Future 22,86 1

Kategorie žáci

1. Pelikán David z TJ Sokol Střelice 305,35 5
2. Ehrenberger Patrik z TJ Sokol Střelice 146,24 3
3. Poštulka Jan z TJ Sokol Střelice 129,69 5
4. Žvaková Kamila z B.H.C. Dobrá 50,00 2
5. Friedl Štěpán z KSH Sever Zábřeh 45,20 2
6. Hadaščok Petr z B.H.C. Dobrá 38,21 2
7. Korvyniová Soňa z KSH Sever Zábřeh 20,71 1
8. Dvořák Antonín z KSH Sever Zábřeh 12,14 1
9. Pašta Ondřej z KSH Sever Zábřeh 10,00 1

Absolutní pořadí

1. Pelikán Pavel m Future 405,99 5
2. Urbášek Michal m KSH Sever Zábřeh 332,98 4
3. Andrle Kamil j KSH Sever Zábřeh 328,95 4
4. Sitta Jaroslav m KSH Sever Zábřeh 323,62 4
5. Habich Libor m Future 322,79 3
6. Pelikán David z TJ Sokol Střelice 305,35 5
7. Focher Josef m KSH Sever Zábřeh 270,14 3
8. Kubalák Jiří m KSH Sever Zábřeh 268,09 5
9. Pelikán Martin m TJ Sokol Střelice 266,70 5
10. Smékal Martin m KSH Sever Zábřeh 259,21 4
11. Dvořák Štěpán j TJ Sokol Střelice 245,95 5
12. Gába Josef m KSH Sever Zábřeh 238,70 4
13. Sita Libor m Future 226,97 3
14. Sitta Jan m KSH Sever Zábřeh 197,73 3
15. Ondra Radim j TJ Sokol Střelice 195,62 5
16. Pelikán Jiří m Future 170,60 2
17. Ehrenberger Patrik z TJ Sokol Střelice 146,24 3
18. Hájek Dalibor m B.H.C. Dobrá 134,64 2
19. Fojt Lukáš m Vsetín 132,50 2
20. Šebestík Miroslav m B.H.C. Dobrá 132,50 2
21. Poštulka Jan z TJ Sokol Střelice 129,69 5
22. Černý Jan m TJ Sokol Střelice 125,05 5
23. Chyťa Filip j TJ Sokol Střelice 123,53 3
24. Svoboda Josef m B.H.C. Dobrá 121,79 2
25. Laštovica Karel m Vsetín 112,14 2
26. Morong Erik j TJ Sokol Střelice 102,50 2
27. Godfryd Tomáš m Jeseník 96,50 1
28. Žváček Michal j TJ Sokol Střelice 92,01 3
29. Hájek Ladislav m B.H.C. Dobrá 89,65 2
30. Grabinská Veronika l Future 87,14 1
31. Smeister Tomáš m Future 82,00 1
32. Poštulka Martin m TJ Sokol Střelice 73,60 5
33. Grapa Matěj j Future 71,20 1
34. Kalmus Vlastimil m B.H.C. Dobrá 61,43 1
35. Klimková kateřina l Future 58,83 2
36. Jež Roman m B.H.C. Dobrá 57,14 1
37. Foltýn Vítězslav m B.H.C. Dobrá 52,86 1
38. Fajt Jakub m Future 50,71 1
39. Žvaková Kamila z B.H.C. Dobrá 50,00 2
40. Bronclík Petr m B.H.C. Dobrá 48,57 1
41. Friedl Štěpán z KSH Sever Zábřeh 45,20 2
42. Hadaščok Petr z B.H.C. Dobrá 38,21 2
43. Halás Mikuláš j Future 31,60 1
44. Král Lukáš m Future 28,00 1
45. Jež Michal m B.H.C. Dobrá 27,14 1
46. Bronclíková Martina l B.H.C. Dobrá 25,00 1
47. Chylek Michal j Future 22,86 1
48. Návrat Michal m B.H.C. Dobrá 22,86 1
49. Korvyniová Soňa z KSH Sever Zábřeh 20,71 1
50. Sitova Ana l Future 14,29 1
51. Dvořák Antonín z KSH Sever Zábřeh 12,14 1
52. Pašta Ondřej z KSH Sever Zábřeh 10,00 1