Oznámení     

Finálový turnaj jednotlivců se z důvodu nařízení vlády odkládá. Náhradní termín bude oznámen.

Nová sezóna bude započata teprve po dohrání sezóny aktuální. Na začátku nové sezóny budou znovu domluveny termíny jednotlivých turnajů, popřípadě samotná organizace sezóny.

Konečné pořádí základní části 2019/2020

Po diskuzi se zastupci klubů bylo rozhodnuto, že poslední turnaj jednotlivců, který se měl konat 10.10.2020 bude bez náhrady zrušen a odehraje se pouze finálový turnaj dne 24.10.2020ve střelické sokolovně. 8 postupujících z kategorie GP a ŽP bude stanoveno ze stávajícíh výsledků po 4. turnaji. 

Prosíme postupující hráče, kteří nebudou moci, nebo chtít startovat ve Finále aby tuto skutečnost dali co nejdříve vědět pořadatelům turnaje a to buď telefonicky nebo emailem, aby bylo možné zajistit náhradníka. (info@sprtec.net,  602 502 933). Seznam postupujících bude průběžně aktualizován.

 

Konečné pořadí GP: (postupuje 8 nejlépe umístěných)

# Příjmení Jméno Kat Klub Body Turnajů
1 Karel Laštovica GP Open Vsetín Jokers 189,58 4
2 Libor Sita GP Open TJ Sokol Střelice 169,55 4
3 David Pelikán GP Open KSH Sever Zábřeh 154,03 4
4 Radim Ondra GP Open TJ Sokol Střelice 142,28 4
5 Jan Poštulka GP Open TJ Sokol Střelice 122,97 3
6 Jan Malík GP Open KSH Sever Zábřeh 111,23 4
7 Martin Poštulka GP 40+ TJ Sokol Střelice 97,71 4
8 Jan Černý GP 40+ KSH Sever Zábřeh 84,19 4
9 Jaroslav Laštovica GP 40+ Vsetín Jokers 76,31 4
10 Lukáš Fojt GP Open Vsetín Jokers 75,80 2
11 Josef Gába GP 40+ KSH Sever Zábřeh 54,44 2
12 Petr Švéda GP 40+ Šprti Mutěnice 53,28 3
13 Lukáš Manina GP Open Vsetín Jokers 45,45 2
14 Martin Pelikán GP 40+ KSH Sever Zábřeh 38,57 1
15 Matěj Skýba GP Open   38,24 1
16 David Miklovič GP Open   35,88 1
17 Daniel Dvořák GP Open   28,82 1
18 Jiří Vološín GP 40+ ZŠ Šafaříkova Valmez 27,14 1
19 Martin Švéda GP 40+ Šprti Mutěnice 26,47 1
20 Kateřina Krupičková GP Open Vsetín Jokers 22,35 2
21 Stanislav Špalek GP 40+   15,71 1
22 Jakub Miklík GP Open Šprti Mutěnice 10,00 1

 

Průběžné pořadí ŽP:  (postupuje 8 nejlépe umístěných)

# Příjmení Jméno Kat Klub Body Turnajů
1 Pírek Tomáš ŽP Vsetín Jokers 143,33 3
2 Ščerba Michal ŽP Vsetín Jokers 138,00 3
3 Poštulková Adéla ŽP TJ Sokol Střelice 112,67 3
4 Tomáš Oller ŽP Vsetín Jokers 70,00 3
5 Švéda Marek ŽP Šprti Mutěnice 64,67 3
6 Palát Jiří ŽP Vsetín Jokers 48,00 2
7 Martin Julínek ŽP Vsetín Jokers 44,00 2
8 Kubíček Michal ŽP ZŠ Šafaříkova ValMez 42,00 1
9 Tomáš Davídek ŽP Vsetín Jokers 33,33 2
10 Jírava Kristián ŽP ZŠ Šafaříkova ValMez 30,00 1
11 Kamas Tadeáš ŽP ZŠ Šafaříkova ValMez 26,00 1
12 Kamasová Karolína ŽP ZŠ Šafaříkova ValMez 18,00 1
13 Mokruša Matyáš ŽP Šprti Mutěnice 10,00 1