Oznámení     

Finálový turnaj jednotlivců se z důvodu nařízení vlády odkládá. Náhradní termín bude oznámen.

Nová sezóna bude započata teprve po dohrání sezóny aktuální. Na začátku nové sezóny budou znovu domluveny termíny jednotlivých turnajů, popřípadě samotná organizace sezóny.

Průběžné pořadí po 4. turnaji 2016/2017

Po 4. turnaji této sezóny kralují Grand Prix junioři Jiří Dohnal a David Pelikán, kteří si před dospělými soupeři udělali již slušný náskok a bojují spolu v těsném souboji o první místo.

V žákovském poháru se také odehrává těsný boj mezi Michalem Ščerbou, Lukášem Kovářem a Ondřejem Orságem. Ti mají od zbytku hráčů náskok, ale nutno říct že spousta hráčů má odehrán menší počet turnajů a pořadí se může do konce sezóny ještě hodně zamíchat.

Podrobné výsledky v příloze.

Průběžné pořadí GP

# Příjmení Jméno      Kat  Klub                 Body    Turnaje

1  Dohnal Jiří        j    BHS TJ Sokol Bohumín 182,91  4
2  Pelikán David      j    KSH Sever Zábřeh     180,48  4
3  Fojt Lukáš         m    Vsetín Jokers        145,82  4
4  Ondra Radim        m    TJ Sokol Střelice    143,06  4
5  Manina Lukáš       j    Vsetín Jokers        134,33  4
6  Laštovica Karel    m    Vsetín Jokers        130,69  3
7  Pelikán Martin     m    KSH Sever Zábřeh     129,61  4
8  Gába Josef         m    KSH Sever Zábřeh     121,51  3

9  Černý Jan          m    KSH Sever Zábřeh     111,88  4
10 Poštulka Jan       j    TJ Sokol Střelice    96,8    4
11 Poštulka Martin    m    TJ Sokol Střelice    95,18   4
12 Laštovica Jaroslav m    Vsetín Jokers        52,94   3
13 Kalendová Nataša   l    BHS TJ Sokol Bohumín 52,79   2
14 Polánský Tomáš     m    Vsetín Jokers        43,33   1
15 Polák Martin       m    BHS TJ Sokol Bohumín 41,49   2
16 Dohnal Martin      m    BHS TJ Sokol Bohumín 40      2
17 Vološín Jiří       m    ZŠ Šafaříkova ValMez 39,76   2
18 Mikulenka Martin   j    BHS TJ Sokol Bohumín 28,57   2
19 Jeřábek Marek      j    KSH Sever Zábřeh     23,33   1
20 Jeřábek Miroslav   m    KSH Sever Zábřeh     22,35   2
21 Bašný Filip        j    SOŠPO Proštějov      17,06   1
22 Jeřábek Václav     m    0                    15,71   1
23 Šínová Šarlota     l    SOŠPO Proštějov      10      1

Průběžné pořadí ŽP

# Příjmení Jméno      Kat  Klub                 Body    Turnaje

1 Ščerba Michal       ž    Vsetín Jokers        152,23  4
2 Kovář Lukáš         ž    Vsetín Jokers        150     3
3 Orság Ondřej        ž    Vsetín Jokers        142,22  4
4 Ščerba Milan        ž    Vsetín Jokers        95,56   2
5 Kubíček Michael     ž    ZŠ Šafaříkova ValMez 64,44   2
6 Poštulková Adéla    ž    TJ Sokol Střelice    60      4
7 Květoň Patrik       ž    ZŠ Šafaříkova ValMez 55,56   2
8 Jírava Kristián     ž    ZŠ Šafaříkova ValMez 46,67   2

9 Žlebek Mikuláš      ž    ZŠ Šafaříkova ValMez 28,88   2
10 Slovák Lukáš       ž    ZŠ Šafaříkova ValMez 27,78   1
11 Pírek Tomáš        ž    Vsetín Jokers        23,33   1
12 Kovář Ondřej       ž    ZŠ Šafaříkova ValMez 23,33   1
13 Orság Jaroslav     ž    Vsetín Jokers        20      1
14 Wittich Matěj      ž    Vsetín Jokers        10      1