Soutěž družstev

Český svaz stolního hokeje organizuje i každoroční soutěž družstev. Formát soutěže probíhá každou sezónu dle aktuálního soutěžního řádu.

 

Mistrovství ČSSH 2016/2017 družstev

1. KSH Sever Zábřeh 2. TJ Sokol Střelic a 3. Vsetín JokersDne 27.5.2017 se uskutečnilo Mistrovství ČSSH družstev.

Mistrovství ČSSH Družstev 2015 / 2016

Společné focení hráčů ŽPDne 14.5.2016 se odehrál finálový turnaj družstev ve Vsetíně. Finále bylo znovu obnoveno po 4 letech. Postupovali 3 nejlepší týmy z Grand Prix a 3 nejlepší týmy z Žákovského Poháru. Hrálo se stylem, že první postupující se utkal se 3. mužstvem a prohravší mužstvo se utkalo se 2. mužstvem. Na závěr se pak utkala zbývající dvojice.

Junior Trophy v Uničově

Budova Sokola Uničov - místo kde se hrál turnajŽákovský pohár družstev měl ještě finálové pokračování v podobě trojutkání mezi vítězem základní části KSH Sever Zábřeh, druhou Šafařkou Val. Meziříčí a třetím SH Uničov Střelice. Finále se hrálo opět pod názvem Junior Trophy. Poprve se tak hrál šprtec v Uničově - Střelicích a podle předběžných informací tam získal podporu jedné místní organizace, která projevila o podporu šprtce zájem.
Soutěž se hrála novým systémem tříčlenných družstev ovšem na 4 směny.

Mistrovství ČR 2010 družstev juniorů

V neděli 28. listopadu 2010 se v Zábřeze hrálo 2. Mistrovství ČR družstev juniorů. Do finálových bojů, které se hráli v Zábřeze postoupili jako vítěz Žákovského poháru družstev Šprtec Partyja Ostrava, dále pak DDM Zábřeh a ZŠ Šafaříkova Val. Meziříčí.
Mistrem ČR se stalo domácí družstvo DDM Zábřeh před Šprtec Partyja Ostrava a ZŠ Šafaříkova Val. Meziříčí.

Přihlásit se k odběru RSS - Soutěž družstev