Soutěž jednotlivců 2010

Junior Trophy 2010

V sobotu 27. listopadu 2010 se v Zábřehu sešlo 8 žáků a 8 juniorů, kteří si v průběhu roku v Žákovském poháru vybojovali účast v tomto finálovém turnaji - Junior Trophy.
Junior Trophy 2010V juniorské kategorii zvítězil Kamil Andrle (DDM Zábřeh) bez ztráty jediného bodu. Druhé místo vybojoval Patrik Pail před třetím Mikulášem Halásem (oba Šprtec Partyja Ostrava).
Kategorii žáků ovládl úřadující mistr ČR Patrik Ehrenberger (DDM Zábřeh), který ztratil pouze jediný bod za remízu se svým týmovým kolegou Davidem Pelikánem. Ten skončil na druhém místě a bronzovou medaili vybojoval překvapivě Michal Ťuik (DDM Zábřeh.

Mistrovství ČR 2010

2. Mistrovství ČR 2010V sobotu 13. listopadu se v Ostravě odehrálo 2. Mistrovství ČR řízené Českým svazem stolního hokeje. Pořádající Šprtec Partyja Ostrava tak přivítala 33 hráčů a hráček, kteří si v průběhu roku vybojovali účast na tomto mistrovství.
V sobotu se hrály soutěže jednotlivců v jednotlivých kategoriích a v neděli pak bojovala 3 nejlepší družstva z konečného pořadí Grand Prix o mistrovský titul.

Mistry ČR se stali :

muži : Pavel Pelikán (Future)
ženy : Elen Holatková (BHC Pardál Ostrava)
junioři : Michal Chylek (B.H.C. Dobrá)
žáci : Patrik Ehrenberger (KSH Sever Zábřeh)
družstva : KSH Sever Zábřeh

Přihlásit se k odběru RSS - Soutěž jednotlivců 2010