Mistrovství ČR 2009

Mistři 2009První Mistrovství České republiky pod Českým svazem stolního hokeje je historií.
V sobotu 5. prosince 2009 v DDM Zábřeh si vybojovali mistrovské tituly :
V soutěži družstev zíkal mistrovský titul zábřežský klub KSH Sever Zábřeh, který nastoupil ve složení: J. Focher, J. Sitta, M. Pelikán, M. Urbášek, K. Andrle, D. Pelikán, J. Černý.

 

muži     - Josef Focher       (KSH Sever Zábřeh)
ženy     - Monika Vudarčiková (Notoři Havířov)
junioři  - Kamil Andrle       (KSH Sever Zábřeh)
žáci     - Patrik Ehrenberger (DDM Zábřeh)

Všem vítězům blahopřejeme a všem zúčastněným děkujeme za předvedené hodnotné výkony a výbornou přátelskou atmosféru, která vygradovala při vyhlašování výsledků.
Český svaz děkuje pořadateli KSH Sever Zábřeh, Janu Sittovi za úvodní zpívanou národní hymnu a Romaně Pelikánové za domácí občerstvení, o které se po oba dva dny starala.

Výsledkový servis roku 2009 :

Mistrovství ČR 2009
muži :
1. Josef Focher         (KSH Sever Zábřeh)
2. Zdeněk Palatka       (Sokol Frýdek-Místek)
3. Josef Svoboda        (B.H.C. Dobrá)

ženy:
1. Monika Vudarčiková   (Notoři Havířov)
2. Elena Holatková      (Sokol Frýdek-Místek)
3. Mirka Václavíková    (Šprtec Partyja Ostrava)

junioři:
1. Kamil Andrle         (KSH Sever Zábřeh)
2. Libor Sita           (Úsov)
3. Michal Chylek        (B.H.C. Dobrá)

žáci:
1. Patrik Ehrenberger   (DDM Zábřeh)
2. Dominik Rösler       (DDM Zábřeh)
3. Tomáš Linger         (BHSK Kozojedy)

družstva:
1. KSH Sever Zábřeh
2. Šprtec Partyja Ostrava
3. SH Uničov Střelice

Grand Prix 2009
muži:
1.     Urbášek Michal        KSH Sever Zábřeh        615,98 bodů
2.     Pelikán Jiří          KSH Sever Zábřeh        564,04 bodů
3.     Sitta Jan             KSH Sever Zábřeh        561,42 bodů

ženy:
1.     Vudarčíková Monika    Notoři Havířov          305,78 bodů
2.     Grabinská Veronika    Sokol Frýdek-Místek     260,74 bodů
3.     Bohdalková Alena      Frýdek-Místek           222,69 bodů

junioři:
1.     Dvořák Štěpán         SH Uničov Střelice      444,27 bodů
2.     Andrle Kamil          KSH Sever Zábřeh        436,83 bodů
3.     Grapa Matěj           Šprtec Partyja Ostrava  419,44 bodů

žáci:
1.     Pelikán David         KSH Sever Zábřeh        514,05 bodů
2.     Hlavín Matěj          BHSK Kozojedy           331,67 bodů
3.     Linger Tomáš          BHSK Kozojedy           244,97 bodů