1. turnaj ČSSH družstev 2019/2020

Letošní liga družstev ČSSH byla zahájena v sobotu 26. října v prostorech Vsetínského klubu. Herní systém ligy se již tradičně skládá ze 3 hracích dnů, kdy na každém jsou odehrány 3 kola. I letos se účastní mužstva Zábřehu, Střelic a Vsetína.

První kolo bylo odehráno mezi domácím vsetínským týmem a Střelicemi. První směna přinesla opatrné skóre 1:1. Po druhé směně se domácí dostali do jednobodové ztráty, ovšem v další směně tuto ztrátu smazali a v poslední směně se nakonec ujali konečného vedení.

TJ Sokol Střelice – Vsetín Jokers                                 4:5

I v druhém kole nastoupil domácí Vsetín a tentokrát proti loňskému vítězi soutěže Zábřehu. I se Zábřehem byl stav i po 2. směně vyrovnaný 2:2. Ve třetí směně ovšem Vsetín znovu zvýšil tlak a získal vedení 4:3. V poslední směně si pak výsledek pohlídal a dokonce zvýšil svoje vedení na 6:3

Vsetín Jokers – KSH Sever Zábřeh                             6:3

V posledním kole se pak utkala mužstva Zábřehu a Střelic. Po dvou směnách si Zábřeh vybudoval jednobodové vedení 3:2 a ve třetí směně toto vedení zvýšil na 5:3. V poslední směně potom byly Střelice velice blízko vyrovnání, ovšem Zábřeh si své vedení pohlídal a mohl se radovat z vítězství 6:5.

KSH Sever Zábřeh – TJ Sokol Střelice                        6:5

Po prvních 3 kolech soutěž zatím vede Vsetín Jokers se 4 body, který zatím letos nenašel porazitele. Následuje ho Zábřeh s dvěma body. Na třetím místě se nachází Střelice, které na první body zatím čekají.